2733
2734
عنوان

با همسایم دعوام شد بدجور

| مشاهده متن کامل بحث + 62810 بازدید | 411 پست

رو فرش و پرده ریده😅

شوهره خیارشور😅

خیلی عصبانی گله من حق داری سرش داد زدی ولی اعصاب خودت با ارزش تره گور باباش بیخیال فرش و پرده هم تمیز میشه جوش نزن.همین ک رفتو امد قط بشه خوبه

شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶

من همسایه واحد بغلمون بچه دار نمیشن طفلکیا 

خیییییلی پسرمو دوس دارن منم مشکلی ندارم بره پیششون ولی تنها نمیذارم بره هم ادم به غریبه اطمینان نداره هم ممکنه خرابکاری کنه 

۱۰ دقیقه میبرتش هر ۲دقیقه چکش میکنم از لای در 

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورم اینه کل راهرو رو جارو میزنید یا فقط پله های خودتون

بعد از مرگم همراهم دوفنجان چای هم دفن کنید!صحبتهای من با خدا به درازا میکشد....بندگانش بی اجازه وارد شدند،خودخواهانه قضاوت کردند،بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند....
اینامعلومه از این دخترای سلطیه بی ادب میشن 😄 من عاشق بچهای باادبم ....آدم حض میکنه اینجور بچها ...

خخخخ فدات گلم مرسی ولی کوچیکه یه کم بی ادبه😂😂😂لپمونو میکشه میگه چطوری پدر سوخته😲😲😂😁

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2731

عزیزم صمیمی شدن باهمسایه اشتباه،مگراینکه طرزفکرش مث شماباشه که این وسط سواستفاده ای نشه،بعدم غریبه داخل زندگی راه دادن اشتباه،اصلابچهاش چرامیان خونه شمامسئولیت دار،اگ ازجایی بیفتن یاچیزی بخورن ک بهشون نسازه،کلا رابطتون کم کنید،الانم دیگ اجازه نده بچهاش بیان

2738

اولا كه مقصر خودتون هستيد كه از بچه كس ديگه نگهداري ميكنيد. وقتي ميان پيش شما صاحب ندارن امان از اون روزي كه يه اتفاقي بيوفته ١٠٠ تا صاحاب پيدا ميكنن. بعدشم به خاطر اينكه فرش نجس شد واقعا گريه كرديد؟؟؟ زندگي كه به پايان نرسيده ميدادين بيرون بشرون!

She remembered who she was and the game changed

اااااای وای از همسایه نگووووو ک دلم خوووووونه.

منم یه همسایه نفهم دارم. دو تا دختر داره‌ و شوهرش با شوهرم مثل داداشن. منم بخاطر شوهرم زیاد چیزی نمیگم. ولی مطمئن باش همسایه شما پیش همسایه ما فرشته ست. این مال دهات ترکیه ست. بی فرهنگ ترین آدم روی زمینه. دو هفته رفته ترکیه دارم نفس راحت میکشم. چند روز بعد برمیگرده. من از الان عزا گرفتم.

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

چرا هیچکس جواب منو نداد🤐🤐🤐🤐

بعد از مرگم همراهم دوفنجان چای هم دفن کنید!صحبتهای من با خدا به درازا میکشد....بندگانش بی اجازه وارد شدند،خودخواهانه قضاوت کردند،بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند....

ممکنه یه روزی بچه خودت همین طور بشه خونه کسی شما که ارتباط زیاد داشتین اینجور معلومه . زیادی حساسیت نشون دادی چزا گریه کردی نفهمیدم.. اگه هم خوشت نمیاد کلا چرا ارتباط داری

وای اسی ببخشید ولی من ی لحظه منفجر شدم گفتی شوهرش مث خیارشوور رفته بود توخونه 😂😂😂😂آخه چرا خیارشورر😂😂😂من خیارشور خیلی دوس دارم😂😂😂

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

منکه قراره عروسی کنم امسال ان شاالله...حالم از تموم همسایام و اون محله بهم میخوره..چون همشون فضولن و خبر میبرن واسه خارسوم که تو اون محله نشسته...کلا بخاطر اینکه میخوام برم نزدیک خارسو بشینم حس خوبی به اون محله ندارم.همسایامم همه پاچه خوار خارسومم..از همین الان تصمیم دارم با هییییییچ کدومشون رفت آمد نداشته باشم و محل ندم...اخلاقمن جوریه که به سختی با کسی صمیمی میشم..شمام باید بود از اول اینجوری باشین..

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...
2706