1232
1247
عنوان

با همسایم دعوام شد بدجور

62009 بازدید | 414 پست

سلام...خیلی ناراحتم از ادمی ک فکر میکردم دوستمه اما امشب خودشو خوب نشون داد...نزدیک دوساله تو اینخونه مشینم زنه دوقلو.داره خونه ما دواا واحد چسبیده بهمه...ازسه ماهگی بچه هاش من بعد عروسیم اومدم تو این خونه...بچه هاش بامنو شوهرمم بزرگ شدن همش میفرستاد اینجا ماهم عاشق بچه....خلاصه امشب اومد بگفت چ ش اسهال بود من تو اشپزخونه بودم بچه هاها پیششوهرم بودن...یدفه شوهرم دید بچه ریده ب فرشمون...من کلی گریه کردم شوهرم ب زنهفت اومد تمیز کرد اما من تواز اشپزخونهریه میکردم حالم خوب نبود خیلی ناراحت بودم واقعا دیگه ازین خونه خیته شده بودم بعدش...

خدایا زیباترین حس دنیارو بمن میبخشی؟؟حس مادری رو بمن میبخشی؟؟؟خدایا همه ی امیدم تویی...میدونم تنهام نمیزاری😍

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
8

بچه اسهال ومیبرن میدن همسایه نگه داره 😒😒😒😒عجب ادمایی پیدامیشن

😢😢😢خدامنم دل دارم کی بهم نی نی میدی😢😢😢دختریاپسرعزیزم کاش زود بیای انقدر داروخوردم برای داشتنت هرروز بیمارم وحالم روزبه روزبدترمیشود ولی برای لمس دستانت بوی تن کوچکت مجبورم تحمل کنم پس توهم قول بده هرچه زودتربیایی 4ساله منتظرم دلم برات تنگ شده عشق مادرتودلت برایم تنگ نیست 😢😢😢😢😢

واییی 

خدایا                     بخاطر همه چی شکرت 🙌 🙌🙌        بخاطر داشتن دخترم 💖                                     بخاطر داشتن همسر مهربونم  💞                           واز همه مهم تر سلامتی پدرو مادرم ❣️

بچه اسهال و پوشک نمیکنه 

خدایا                     بخاطر همه چی شکرت 🙌 🙌🙌        بخاطر داشتن دخترم 💖                                     بخاطر داشتن همسر مهربونم  💞                           واز همه مهم تر سلامتی پدرو مادرم ❣️
1167

خبببببب

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.
بچه اسهال ومیبرن میده همسایه نگه داره 😒😒😒😒عجب ادمایی پیدامیشن

مای بی بی داشت لامصب ازون زده بود بیرون

خدایا زیباترین حس دنیارو بمن میبخشی؟؟حس مادری رو بمن میبخشی؟؟؟خدایا همه ی امیدم تویی...میدونم تنهام نمیزاری😍

بابا بیکاری خودتو درگیر بچه ی دَر و همسایه میکنی این روزا کمتر کسی حوصله ی بچه ی خودشو داره چهههه برسه به این گَندکاریا

از هــــیــچ کـــار بـــچـگـیم پـــشـیـمان نـــیــــستـم . جــــز ایـــــن کـه ، ،آرزو داشـــتـــم بـــــــــــــزرگ شــــوم .
1220