2737
2734
يکي از فاميلامون خواستکارمه شک داشتم که کسي ديگه رودوست داره رفتم تو اتاقش واسيلامو بزارم اينو روي ...

اینطوری که شما هول کردی شما خاستگار اونی فک کنم😜

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی

با این لیوان نمیشه گفت ممکنه برا خیلی سال پیش باشه یه عشق قدیمی بچگانه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ياد يه داستاني از خودم افتادم

يه مراسمي تو خونه يكي از فاميلامون بود شلوغ و پلوغ

بعد از اون فهميدم يه پسري كه تو اون جمع بوده ميخواد بياد خونمون براي خواستگاري (درواقع اشنايي بيشتر)

همسايه فاميلمون بود

پسره يه داداش دوقلوهم داشت

يادمه مامان پسره. ياد تو فاميلمون بود و هر بار منو هرجايي ميديد خيلي گرم و صميمانه حال و احوال ميكرد

يه چيزايي بود كه من يكم در مورد پسره كنجكاو شده بودم قبول كردم بيان

يبار اومدن ٤تايي بعد قرار شد يسري خودش تنها بياد خونمون صحبت كنيم

منم چون حس ميكردم نكنه به اصرار مامانش اومده باشه و براي من ناخوشايند بود روزي كه تنها اومد ازش پرسيدم و جوابش خيلي باحال بود

2731
چي بود جوابش؟

مامانم تو آسپزخونه بود با شيطنت گفت حالا كه اينجور شد اجازه بدين مامانتون برن بهتون بگم فقط قول بدين نگين چه پسر هيزي

(مراسم ختم بود و خونه شلوغ من كنار پدرم جلوي در بوديم هم اه با يه عده ديگه،در خونه هم باز بود اون اقا هم هميايه روبه رويشون بود )گفت از تو خونه خودمون انقدر ١٠ دقيقه مات و محوت شده بودم جوري كه دوستم زد بهم گفت خجالت نميكشي باباش كنارش نشسته اينجوري خيره شدي بهش!!

گفت خودم از مامانم پيگيرت شدم شديد

2738
كيش زفته بودي؟ اون موقع تو كيش مد شده بود اولاش

اره 

برا همین میگم شاید این بنده خداهم همینجوری لیوان زده 

اخه عکاسا هر متن انگلیسی هم پیدا کنن الکی مینویسن

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
منظورم اخلاق ورفتارشه نه کنجکاوی راجع به یه لیوان!!!

پسفردا بیاد بنویسه شوهرم عاشق دوست‌دختر قبلیشه خوبه؟ اتفاقاً کنجکاوی لازمی بود به نظر من، چون اگه رابطهٔ عاطفی قبلی تموم نشده‌باشه بعدی خیلی خیلی صدمه میبینه. حالا بهترین اخلاق و رفتار رو هم که داشته‌باشه، چه فرقی میکنه؟