2737
2734
عنوان

امشب همسر نامرد و بیغیرتم جلوی مادر و خواهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 132521 بازدید | 956 پست

از مردا هيولا نسازين همه كه مثه هم نيستن اينطوري دختراي مجردو از ازدواج نترسونين هم مرد ناجور داريم هم زن ناجور همه كه عاقل و كامل نيستن. به نظرم تو زندگي يه نفر كه آتيشه اون يكي بايد آب باشه سريع با هردعوا و بحث كوچيك و حتي بحثاي بزرگتر نبايد فكر جدايي به سرمون بزنه بلالخره طلاق و جدايي هم عواقب بدتر داره مخصوصا كسي كه بچه داره مجبوره به خاطر بچه ش از خيلي چيزا كوتاه بياد تا آينده بچه تباه نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومای محترم لطفن فقط نظر منفی ندین😳

به نظر من زندگی ارزش این بحثا رو نداره من میدونم حتمن اون اقا هم اشتباه کرده و خیلی ناراحته ولی از من میشنوین به خاطر بچه تون هم که شده کوتاه بیان اخه از لحاظ عاطفی بچه ها خیلی اسیب پذیرن و روی روابط اجتماعیشون تاثیر میزاره خواهش دیگه یک طرفه به قاضی نرین

2728
عزیزدلم گلم خیلی از ادماام هستن از ازدواج و زندگیشون راضی ان و خوشحالن نیمه پر لیوانو ببین به اینده ...

قربونت بشم

ممنون از دعای خیرت

انشاالله تو زندگیت خیر و برکت و آرامش باشه

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
از مردا هيولا نسازين همه كه مثه هم نيستن اينطوري دختراي مجردو از ازدواج نترسونين هم مرد ناجور داريم ...

عزیزم هر زنی از خداشه (حداقل خانمای نرمال و اهل زندگی) ک از شوهرشون ی تصویر حامی داشته باشن و اونو ب بقیه ام ثابت کنن ولی وقتی ی زن به این نقطه میرسه بدون خیلی جاها اب بوده و نشده الان شکسته اس له شدس..خود من یادمه پارسال ماه رمضون شوهرم خیلی سرد برخورد میکرد هر کاری میکردم کلا سرد و بیحال بود شرایطشم جوری بود ک کل هفته خونه نبود شهر دیگه بود فقط اخرای هفته میومد من خیلی تو ذوقم خورد خیلی دوس داشتم میتونستم اروم باهاش حرف بزنم اونم ارومم کنه ولی با شناختی ک ازش داشتم میدونستم نمیشه با این ادم حرف زد چند روز تو خودم بودم و کلنجار میرفتم چون میترسیدم باهاش حرف بزنم از اونطرفم خودم نااروم بودم اونهمه سردی پژمرده ام کرده بود..هی میگفت چته من از ترس واکنشش میگفتم هیچی..تا اینک ی شب جدی اصرار کرد گفتم چرا اینقدر سردی اگر مشکلی هس بگوو..وای چشمت روز بد نبینه چنان قیامتی ب پا کرد ..خودزنی کرد جیغ و داد کرد قهر کرد گفت من همینم نمیخوای برو و..من شوکه بودم اخه من چی گفته بودم مگه؟! ی حرف و خواسته ای بود ک میتونس حق هر ادمی تو زندگی مشترک باشه..باورت میشه ساعت 2 نصفه شب ز زد ب مامان باباش اومدن اینجا هر چی میگفتن چته میگفت این یعنی من.. بی ابرویی کرده😮 ببین از روز اول نامزدی تا اون روز هر حرفی هر اتفاقی هر بحثی بینمون بود با توهین ب خانوادش گفت کلی بمن تهمت زد من فقط گریه میکردم بدنم یخ بود ساکت بودم شوکه بودم ز زدم بابام اومد دنبالم احترام اونم نگه نداشت ...من اونشب رفتم خونمون تا 5 روز ز نزد بعد 5 روزم ز زد ب بابام واسه من شرط گذاشت تازه..وای..قلبم دوباره درد گرفت..این یکی از ظلماش در حقم بود خیلی چیزای دیگه هس الان ب نظرت من همیشه میتونم اب باشم؟! همون شب من شکستم بعدهاام بیشتر شکستم قبلشم خیلی ترک خورده بودم..خستم داغونم خدارو ب این شب عزیز قسم میدم کمکم کنه..ب همه کمک کنه..

سلام
اتفاقی تو سایت رد میشدم این پستو دیدم خواستم جواب بدم
عجیبه کسی اشاره نکرده ولی شوهرتون احساس کرده که جلوی خانوادش بی عرضه جلوه دادیدش
ایشون اون لحظه که از برادرشون خواستن بیان لوستر باز کنن خود به خود احساس ضعف میکنن و این حرف شما فروپاشی رو براشون تکمیل کرده
در مورد رفتارهای دیگشون حق با دوستانه ولی دلیل این کارش رو گفتم که بدونید

2738
عزیرم 1: چرا نباید نظر بده مگه آدم نیست؟!!! 2: مگه بی عزته فحش بخوره وایسه با هم خوش و خرم برن خونه ...

من شرایط  وجود بچه و زندگیش واخلاق شوهرش رودیدم که توصیه کردم بهش که مراقب باشه ازش سو استفاده نشه وسکوت کنه که اذیت نشه شاید این مدلی که گفتید بدردزندگی شمابخوره اماایشون نه

بله حرفتون درسته ولی مشکل اینجاست که منو دوست نداره اینه که با یه حرف معمولی من اینطوری به خودش اجاز ...

بایه فحش ادم جامیزنه میره سمت طلاق !!!جای من بودی چه میکردی همش بخودم میگم عجب صبری داشتم ودارم وخداروشکر که صبورم وسازگار وگله ای ندارم ازروزگار و هیچ دختری رو دور وبرم ندیدم بسازه و همه بدو بدو دارند جدامیشند بابچه یا بدون بچه چراانقدر زندگی ها سست شده یه کم سیاست وتدبیر ومطالعه درمورد مردا ومدل رفتاری شون وشرایط مغزی شون ونیمکره ی راست وچپشون داشته باشید چندتاکتاب بخونید مشاوربرید اخه فرطند طلاق درست کردن که فایده نداره پس فردابچه ازتون طلبکارمیشه بیشترفکرکنید حداقل قبل بچه جدابشید نه بعد بچه جامعه خرابه بچه پدرمیخواد حتی پدر بد بهتر ازنداشتن پدرهست من حرف مشاورین روگفتم فقط تجربه ی خودم نیست

این موضوع چقدر ارزش دلره که باید بره جزو پر بازدیدها این نشونه درک و فهم و شعور یک جامعه هستش متاسفا ...

منظورتان چیه؟؟ یه اتفاق بدی برای من افتاد اومدم اینجا مطرح کردم تا دوستان راهنماییم کنن و هر کس اومد نظرشو داد این چه ربطی به درک و فهم داره این اتفاقی که برای من افتاد عین سونامی بود برام دو روز از این ماجرا گذشته من هنوز حالم سرجاش نیومده اونوقت شما با بیرحمی این حرفو میزنین واقعا منم متاسفم بخاطر آدمای نامهربونی که تو جامعه وجود دارن و هستن.

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
این موضوع چقدر ارزش دلره که باید بره جزو پر بازدیدها این نشونه درک و فهم و شعور یک جامعه هستش متاسفا ...

این موضوع خشونت خانگی مردان ایرانی هست که چندین ساله درایران قبل وبعدانقلاب وجودداره وچون قانون مدونی برای حمایت اززنان نداریم که کتک کاری مردان درمنزل متوقف بشه این موضوع حل نشده و باعث طلاق وتنش درخانواده های ایرانی میشه وربطی به درک وشعور جامعه نداره من مرد پزشک وجراح ومهندس هم دیدم که دست بزن داره زن موجود لطیفی هست قصدش زندگی کردنه نباید هرحرفی زد کتک بخوره یاهرخطایی کرد کتک بخوره البته شنیدم درجواب کتک مرد بعضی زن ها خودشون مردشون رو کتک میزنند یا پدروبرادراشون رو وادارمیکنند جواب کتک مرد رو باکتک بده اینم راهکارنیست فقط باید قانون محکم ومدون داشته باشیم که جلوی این رفتار اشتباه مرد روبگیره مگه زن گوسفند یاکیسه بوکس هست که کتک بخوره درضمن بچه هم یادمیگیره بعدها همه رومیزنه مادرش رو دوستش رو همسرآینده اش رو نمونه ی عینی اینا رو دیدم که میگم

این موضوع خشونت خانگی مردان ایرانی هست که چندین ساله درایران قبل وبعدانقلاب وجودداره وچون قانون مدون ...

تا مادامیکه یه موضوع ریشه یابی صحیح نشه هیچکس نمیتونه به ما کمک کنه  بر عکس ما از حقیقت مماجرا دورتر میشیم ما مشکلمون در ارتباط با رابطه زناشویی بطور اعم ودر تمامی جهات مشل داریم ر صد ازدواجهای ناموفق در پزشک و جراح و مهندس و قشر تحصیلکرده بسیار ر بیشتر از مردم بیساد و عامی هستش اگر شما ضرب و شتم میبینی از مرد علتش اینه که زن تو این جامعه یادنگرفته چطور بامردش صحبت کنه ما همین که فکر میکنیم حق باهامونه جیغ و فریاد میکنیم دوستی دارم مقیم انگلیسه میگه اینجا اگه تو در موضوعی حق باهات باشه و بطور منطقی و ارام حرفتو بزنی کمکت هم میکنن ولی اگه همون موردو با عصبانیت ابراز کنی اهمیت هم بهت نمیدن الان من که اصلا تایید نمیکنم کار مرد استارتر رو ولی ما نمیدویم اون جرقه اول از کا بوجود اومد ایا درست بوده لو مادر شوهر یا خار شوهره چرا با همسرش صحبت کرده و هزاران اما واگرها.

2706