2726
عنوان

امشب همسر نامرد و بیغیرتم جلوی مادر و خواهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 132521 بازدید | 956 پست
حداقل با مهریت میتونی یه جا اجاره کنی خودت بقیه زندگیتو بگذرونی 

نمیدونم بشه یا نه ۱۴ تا مهریه م هست 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من فقط ۲ بار راجع به مامان حرف زدم صاف جلو خودم گذاشت کف دست مامانش گفت نمی دونی این پشت سرت چی ...

عین حرفای شوهر من دیشب میگفت چیا پشت سرتون میگه والا چیزی نمی گفتم برام آنقدر مهم نبودن که در موردشان حرف بزنم خدا ازش نگذره 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2728
نمیدونم بشه یا نه ۱۴ تا مهریه م هست 

میشه عزیزم یا فوقش یه سال میذاری بانک خودتم کار میکنی سود پولاتم میگیری تو این یه سالم برو پیش خانوادت تا حمایتت کنن

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  

ببین اسی جان با اینن ک میگن مرد چیه ک دنبالشم بری

اون فک میکنه چون تو میخاستیش باید ناز کنه و زور بگه

ن عزیز جان شما خودت با خواستن و جنگیدند براش

با عشق زیادیت با اسون گیریات باعثش خودتو از چشمش بندازم سیر شده ازت فک میکنه خیلی شاخه و کشته مرده داره

فک میکنه هیچ وقت ولش نمیکنی 

ی مدت فقط ب خودت برس ب بچت توجه کن بهش محل سگم نذار بعد آروم برو مهریتو اجرا بذار و....

بذار ب غلط کردن بیوفته مرتیکه 

اگ دوست نداره عاقا ب درک تو سرش دگ چرا با بچه خودشم بد رفتاری میکنه اه

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
مادرشوهر عکس العملی نکرد اون موقع که اون خونه بود ؟

چرا بهش میگفت این حرفا را نزن از اون ور هم به من میگفت عیب نداره بهش گفتم پنج ساله بهتون میگم از اخلاقاش و رفتاراش شما مدام میگین عیب نداره پس چی عیب داره چی مهمه براتون

ببین اسی جان با اینن ک میگن مرد چیه ک دنبالشم بری اون فک میکنه چون تو میخاستیش باید ناز کنه و زور ب ...

بله یکی از افتخارات زندگیش اینه که من خواستمش 

خيلي ناراحت شدم براتون، ايشالا مشكلتون حل بشه

به همسرت بگو هشت سال بخاطر داشتنت جنگيدم و به دستت اوردم الانم فهميدم اشتباه كردم و از زندگيم ميذارمت كنار

يعني چي كه پول نميده برو ازش شكايت كن

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
خيلي ناراحت شدم براتون، ايشالا مشكلتون حل بشه به همسرت بگو هشت سال بخاطر داشتنت جنگيدم و به دستت او ...

بله عین حرفای شما را خالم گفت بهش میگم همه را واقعا دیگه نمیخوامش از چشمم بدجور افتاده اون مرد نیست نامرده 

يه راه برای پول گرفتن و یا قبول شدن خواسته مالی از شوهر ک من خیلی قبولش دارم اینکه قبل اینکه برید درخواست خودتون رو بگید اینکه، هفت مرتبه سوره قدر رو بخونيد و ب طرفش فوت کنید بعد بگيد بهش، واقعا من خیلی قبولش دارم 

من عمومی به  شما گفتم و نخواستم جزئی بگم که سر درد بگیرید

اتفاقا من از مباحث روانشناسی خوشم میاد مطالعه ام میکنم ولی خب این موضوع ک شما گفتین واسم قابل هضم نبود..پس ظاهرا شوهر من ک با کوچکترین حرف و رفتار من عکس العمل شدید نشون میده و عصبی میشه کلا کارش از عشقم گذشته دچار جنون شده😉

چند روز پیش میخواستم برم دانشگاه لبم بخاطر الرژی دارویی یکم ورم کرده بود مثل همیشه رژ زدم و رفتم تا شب باهام سرسنگین بود ک چرا رژ براق زدی برای بیرون چرا توی خونه اینکارو نمیکنی و..در صورتیک همه ی اینکارهارو میکردم خیلی بیشتر و با ذوق و شوق ولی اینقدر بی تفاوتی شوهرم و گیر دادناش ب موضوعات جزیی و الکی و بهونه گیری ازش دیدم ک دیگه سرد شدم و رغبتی واسه ارایش توی خونه یا حتی رسیدن ب خونه ندارم.. میدونم خیلیا شاید نظرشون این باشه ک حرف و رفتار اونروز شوهرم بخاطر توجه و دوست داشتنه ولی من نظرم این نیس..اگر عشقش واقعی بود منو اینهمه سرد نمیکرد پس این همه ادم ک با خانماشون هستن توی خیابون ب پوشش و انتخاب همسرشون احترام میذارن از زیبایی خانمشون لذت میبرن و به خصوصیات خوب همسرشون..کدبانو بودنشون وخیلی چیزای دیگه افتخار میکنن و بجای غر و بهانه گیری و منفی نگری خصوصیات مثبتشونو میبینن هیچکدوم عاشق همسرشون نیستن؟! من عشقو ب این چیزا نمیبینم ب عکس العمل عصبی و واکنش نمیبینم ب مهر میبینم ب محبت و صمیمیت و احترام میبینم..

دقیقا منم همین مشکلو دارم😉

شوهر منم تا بخواد یه کاری بکنه انقد عصبی میشه و قر میزنه که اخرش اشک من در میاد

هر موقع مهمون دارم باید خودم همه کارها رو تند تند بکنم و ترجیحا جلو چشمش نباشه.

اکثرا هم اخرشب با گریه میخوابم

💙گروه آبی💙وزن فعلی ۵۴😐وزن هدف۴۸
اتفاقا من از مباحث روانشناسی خوشم میاد مطالعه ام میکنم ولی خب این موضوع ک شما گفتین واسم قابل هضم نب ...

خب این تقصیر شماست که موقعی که باتون بحث میکنه ادامه میدید همیشه باید یکی کم بیاره اینطور باعث میشه به بحث کردن عادت کنه ولی اگه شما هرچی گفت گفتید چشم واسه ۳ ماه اینطور رفتار کنید دیگه باتون بحث نمیکنه

اتفاقا من از مباحث روانشناسی خوشم میاد مطالعه ام میکنم ولی خب این موضوع ک شما گفتین واسم قابل هضم نب ...

شوهر منم سر یه چیز کوچولو اشکم رو در میاره ولی قلبا دوستم داره

خلق تنگش تا حدی از لوس بزرگ شدنشه

💙گروه آبی💙وزن فعلی ۵۴😐وزن هدف۴۸
2706