2726
عنوان

امشب همسر نامرد و بیغیرتم جلوی مادر و خواهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 132521 بازدید | 956 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط شوهرم رو‌ نمیبینم،پدرم،پدرشوهرم رو میبینیم که میگم رابطه مامان من و مادرشوهر من با همسرهاشون ...

ما هم حرف نمی زنیم همش دعواست هر وقت اومدم باهاش حرف بزنم گفت حوصله ندارم ولم کن

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2728

غصه نخور گلم منم شوهرم همینطوره،بی حوصله وخشن،تازه دست بزن هم داره،باورکن ،پارسال بینیمو شکست،زبونشم تندوتیز مثل نیش مار،مادرش پشتشه ،کارای زشت پیشروترین میکنه تازه شیرش میکنه علیه من،پدر م هم فوت کرده،ولی ماهم خدایی داریم اهی داریم خواهر

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
نه از من سر تر نیست از محل زندگیمون تا فامیلمون سبک زندگیمون ولی من عاشقش شدم گفتم یا این یا هیچکس ه ...

خاک تو سرش🤨

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

الهی عزیزم خیلی ناراحت شدم.ولی هرچی میکشی از سادگی و ادب خودته.من قبلا که با شوهرم دوست بودم خیلی میرفتم خونشون.یبار که دعوامون شدو منو پیش مادرو خواهرش هول داد.منم سر اون هول دادنه افتادم بجونش و پیراهنشم تو تنش پاره کردم مادرش اومد جدامون کرد.ازون موقع که چند سال هم ازش میگذره دیگه ازین رفتارا بامن نداشته

تازه مقصر اینکه هولم داد خودم بودمو یه کار ناجور نیخاستم انجام بدم که اون اجازه نمیداد.با اینکه میدونستم مقصرم ولی وحشی شدم افتادم به جونش.تازه کلی هم با لگد زدمش هرچند لگد من روش تاثیری نداشت ولی حداقل فهمید نباید بامن بد رفتار کنه.شما هم اینکارو بکنید.فوقش یکم بزن بزن میکنین

وا جو نده چیه  من نمیدونم شما چه دیدی نسبت ب شوهر و زندگی دارید شوهر ک حلو مادرشوهر و خواهرشو ...

چرا خانوم بره خونه پدرشون ؟ اتفاقا بهترین کارو کرده رفته خونه خودش کلید رو روی در گذاشته اقا نتونه بیاد . خونه ی زنه . من اعتقاد دارم حتی تا طلاقم زن باید خونش بمونه مردو راه نده

ما میخوایم خونه بخریم ، چون وامه سه دنگ من سه دنگ ایشون ولی میگه اگه میخوای میزنم بنامت بقیه ش رو&n ...

خدایا چقد توساده ای .این برمیگرده به تربیت دوران کودکی مون که همش میخواییم مردا رو بالا ببریم .بنظرم شما کارمندی .تا تنور داغه بچسبون دختر ..همین غرورشونو حفظ کردیم که پرووو شدن .

شما  یه تاپیک بزن و از اینا یادمون بده منم لایک کن من یه کم تنبلم..گاهی شلخته میشم

چشم عزیزم حتما

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2706