2703
2553
عنوان

امشب همسر نامرد و بیغیرتم جلوی مادر و خواهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 132513 بازدید | 956 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دنیا به آخر نرسیده چیزیه که شده دیگه برات تجربه شه وقتی انقدر بی چاک و. دهنه جلوی خانوادش دمشو لگد نکنی 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
2714

جلوی خانواده همسر تون؛  درباره لوستر صحبت کردید  و آخرش ب اینجا کشید  یا بحث چیز دیگه ای بود ؟!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خاک توسرش  ولی اگه شوهرمنم بود میکشتتم. وقتی به مردغریبه میگی منو برسون پول ندارم اگه ناتو با ...

عزيزم دعواشون که سر ماشين گرفتن نبوده 

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
خاک توسرش  ولی اگه شوهرمنم بود میکشتتم. وقتی به مردغریبه میگی منو برسون پول ندارم اگه ناتو با ...

خودمو سپردم به خدا که من و بچم سالم برسیم خونه هیچوقت پول تو کیفم نیست بعد هم به کی حق بدم؟؟

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
معمولا مردا موقع اسباب کشی و کارای مهم دیوونه میشن  منو شوهرم سر اسباب کشیا تا مرز طلاق میریم

😂😂😂

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2706