2703
2553

هر چی لایق خودش بود به من گفت هر چی بود و نبود تو زندگیمون به اونا گفت خیلی حرفای بدی زد بعد هم با گریه و بی پول دست بچمو گرفتم اومدم بیرون به باباش هم گفتم دستت درد نکنه با این بچه تربیت کردنت بچه بدبختم دستشو گرفته بودم دنبالم میومد منم مدام گریه میکردم که چقدر بدبخت و ذلیل شدم آخر سر یه ماشین اومد گفتم آقا من پول ندارم منو تا خونم میرسونی که خدا خیرش بده منو رسوند. دلیل دعوامون هم این شد که ما تا خرداد باید خونه پیدا کنیم مدام میگفت آره باید بگم داداشم بیاد لوستر باز کنه منم گفتم چرا به اون بگی خودت باز کن سر این حرف من هر چی فحش بلد بود داد . منو دوست نداره از من بدش میاد هشت سال خودمو کشتم تا بهش برسم اینم از وضعیت الانم خیلی حالم بده ابروم رفت 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

همه چیمو برد زیر سئوال اومدم خونه تب کردم بلاکش هم کردم کلید هم پشت در گذاشتم که نتونه بیاد داخل 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2706