1735
1707

هر چی لایق خودش بود به من گفت هر چی بود و نبود تو زندگیمون به اونا گفت خیلی حرفای بدی زد بعد هم با گریه و بی پول دست بچمو گرفتم اومدم بیرون به باباش هم گفتم دستت درد نکنه با این بچه تربیت کردنت بچه بدبختم دستشو گرفته بودم دنبالم میومد منم مدام گریه میکردم که چقدر بدبخت و ذلیل شدم آخر سر یه ماشین اومد گفتم آقا من پول ندارم منو تا خونم میرسونی که خدا خیرش بده منو رسوند. دلیل دعوامون هم این شد که ما تا خرداد باید خونه پیدا کنیم مدام میگفت آره باید بگم داداشم بیاد لوستر باز کنه منم گفتم چرا به اون بگی خودت باز کن سر این حرف من هر چی فحش بلد بود داد . منو دوست نداره از من بدش میاد هشت سال خودمو کشتم تا بهش برسم اینم از وضعیت الانم خیلی حالم بده ابروم رفت 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

تو زندگی ای ک عشق نیست نمونید

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕دلبندم،تورا میسپارم به خدایی که بیشتر از من هوایت را دارد💕دخترِ من،رفیق من،همنفس شفیق من💗نگین انگشتر من،عقیق من عقیق من💗
1760

همه چیمو برد زیر سئوال اومدم خونه تب کردم بلاکش هم کردم کلید هم پشت در گذاشتم که نتونه بیاد داخل 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
1759

دنیا به آخر نرسیده چیزیه که شده دیگه برات تجربه شه وقتی انقدر بی چاک و. دهنه جلوی خانوادش دمشو لگد نکنی 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
1651