2726

همه ی قرص هاعوارض داره یکی ازدوستام ازماهواره قرص گرفته بودقشنگ لاغرکردولی میگفت خیلی عصبانی میشم 

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اين قرص رو نميشناسم ولى چند ماه پيش ريداكتيل خوردم، عالى بود ٨ كيلو كم كردم و برنگشت

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

تو یک ماه ۷ کیلو کم کردم، اما برگشت، بیشتر از قبل،،، دقیقا قبل از ماه رمضون پارسال بود،،، ریزش موی عجیبی هم پیدا کردم که هنوزم خوب نشده

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
تو یک ماه ۷ کیلو کم کردم، اما برگشت، بیشتر از قبل،،، دقیقا قبل از ماه رمضون پارسال بود،،، ریزش موی ع ...

منم ريزش مو گرفتم يعنى از عوارض كپسول لاغريه؟

پوست صورتم هم لك آورده 😒

خدا كنه حداقل وزنم برنگرده 

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
منم ريزش مو گرفتم يعنى از عوارض كپسول لاغريه؟ پوست صورتم هم لك آورده 😒

بنظرم آره،، آخه اشتهام به صفر رسیده بود ، هیچ چیزی نمیتونستم بخورم

اما پوستم مشکلی نداره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706