2726

دوستان کسی هست سوره یا ایه ای از قران بدونه برای باطل کردن سحر (بستن بخت)برای شخصی که ازتون دوره  و با طلسم جدا کردن ،میخوام فقط از قران باشه لطفا راهنماییم کنید،مرسی

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

سلام گلم.نماز حضرت زهرا را ۷شب پشت سرهم بخون و بعد از نماز بخواه سحر به خود ساحر برگرده.هم تو خواب ببین حضرت زهرا چیا که نشونت نمیده هم تو بیداری ببین ساحرا چجوری دردای بی درمون و هزارتا فکر و مرض میگیرن.

تضمین ابطال میدم.

نماز حضرت زهرا ۲ رکعت. رکعت اول بعد از حمد ۱۰۰ سوره قدر و رکعت دوم بعد از حمد ۱۰۰ سوره توحید.بعد از اتمام نماز بخواهید سحر به خود ساحران بگرده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط چهارقل شنیدم و آیت الکرسی 

مرسی عزیزم من به نیروی خدا اعتقاد دارم و نمیخوام‌دست به دامن دعانویسا بشم ختمی چیزی که بتونم طلسم خیلی قوی ی نفر رو باطل کنم.

2728
مرسی عزیزم من به نیروی خدا اعتقاد دارم و نمیخوام‌دست به دامن دعانویسا بشم ختمی چیزی که بتونم طلسم خی ...

خواهش میکنم گلم

کار خوبی میکنی ادم میره یه جارو درست کنه ۱۰۰ جا خراب میشه

راه های قرانی بهترین راهه

سلام گلم.نماز حضرت زهرا را ۷شب پشت سرهم بخون و بعد از نماز بخواه سحر به خود ساحر برگرده.هم تو خواب ب ...

مادرش اینکار و کرده برای اینکه من و از اون جدا کنه بخت پسر خودش و بسته برای اینکه به من نرسه ولی گفتن اونقدر شدید که کل اموراتش بسته شده و در عذاب بچش منم نمیخوام پیش دعانویس برم اصلا میخوام با سوره قران باطل کنم 

سلام گلم.نماز حضرت زهرا را ۷شب پشت سرهم بخون و بعد از نماز بخواه سحر به خود ساحر برگرده.هم تو خواب ب ...

ممنونم ازت ی دنیا😍

نمازم قرانیه گلم جادو نیست شما سوره میخونی منم اینو شنیده بودم میخوای واست پیداش کنم دقیقشو

میدونم عزیزززم،نه مخاطب پیام شما نبود چیزی بود که خودم نمیخواستم دنبالش برم به نماز حصرت زهرا اعتقاد دارم خیلی نذر کردم و حاجت کردم ولی اصلا تو این مورد به ذهنم نیامد

۱۰۰ تا رو چطور با اطمینان حساب میکنید ؟ شک نمیکنید به تعدادش نشسته اشکال داره ؟

نه عزیزم نشسته بخون تسبیح دستت بگیر یا صلوات شمار فک نمیکتم مشکلی باشه ولی نشسته خوندن رو پرسیدم گفتت اشکال نداره

میدونم عزیزززم،نه مخاطب پیام شما نبود چیزی بود که خودم نمیخواستم دنبالش برم به نماز حصرت زهرا اعتقاد ...

اون که شما قبلا خوندی نماز استغاثه به حصرت زهراست ولی این که میخونی نماز باطل سحره ، میتونی از طریق گوگل سرچ کنی 

2706