2737
2734
عنوان

بیاین تعریف کنید از ..‌‌

725 بازدید | 38 پست

شوهراتون ک براتون چیکار میکنن.چقد ابراز احساسات .دعوا .کلااا همه چی 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

از خودت شروع کن

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط سر خانوادش دعوا میکنیم بقیه وقتا همیشه باهم خوبیم😁😁😁

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
2728
منک باهاش قهرم میخواست منو بزنه بیشعور الدنگ  از هرچی مرده خوبه و بده متنفرم

منم 😞😔

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2738
عصبی ش م نمیدونم چیکار کنم  اصلا براش مهم نیست ک باهاش قهرم همین بدتر حرصمو درمیاره ۳ شبه جدا ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ما خداروشکر تاحالا دعوا نداشتیم, از روز اولشم براش قانون گذاشتم خاست بره سرکار ببوسه برگشتنی هم ببوسه, اینجور فک کنم دعواهم باشه پابرجا نمیمونه, اگه یروز نبوسید و رفت ,تو کارا هم خیلی کمکم میکنه بدون اینکه من بگم جارو میزنه لباسارو میذاره لباسشویی و میشوره ,توالت ک همیشه باخودشه شستنش, گلدونارو اب میده, خلاصه خعلی کمکم میکنه,خیلیم جلو خانوادش هوامو داره کافیه چپ نگاه کنن دعواشون میکنه, خیلی هم ازش حساب میبرن چون عصبی و اخمو هست, اما بامن کلا متفاوته خداروشکر

پس تقریبا عمومیت داره منم نمی تونم زبانی تعریف کنم از خانمم

تو قلمرو خانوم ها و از این اعترافات ؟ الان به عنوان اسیر جنگی میبرنت

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
عصبی ش م نمیدونم چیکار کنم  اصلا براش مهم نیست ک باهاش قهرم همین بدتر حرصمو درمیاره ۳ شبه جدا ...

بزرگترین اشتباه اینه ک بعد از دعوا رخت خوابتون جدا بشه, این فاصله هارو بیشتر میکنه بامرور زمان

پس تقریبا عمومیت داره منم نمی تونم زبانی تعریف کنم از خانمم

این خیلی بده چون گفتن و به زبان اوردن خیلی رو محکم شدن رابطه تاثیر داره, شماباید هرچیزی و هررفتاری ک براخودتون دوست دارید ک باهاتون رفتار شه,همونجورهم باید باخانومتون رفتار کنید

2706