2737
2734

اگه بمیری براپسرم ی زن دیگه میگیرم..(البته غ مستقیما)شما چیکارمیکنید یاچجوری جوابشومیدید؟؟؟

این مشکل برادوستم اتفاق افتاده که الان کنارمه گفتم تاپیک بزنم باشپا همفکری کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید❤❤❤🙏

خدایاشکرت

میگم کار خوبی میکنی

بهرحال منم با حوری های بهشتی تو رودهای عسل مشغولم درست نیست همسر اسبقم عذب بمونه 😁

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میگم توام بمیری بر ا آقاجون زن میگیریم

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

فکر میکنن عروس بعدی فرشته میشه 😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

توام غیر مستقیم بگو اگه شوهرم بگیره منم می رم شوهر میکنم😊😊😊

مطمئنم به زودی همه مشکلاتم تموم میشه و لبخند زندگی رو میبینم، چون از ته دل حضور خدای مهربون رو تو تک تک لحظه هام حس میکنم😍
2738

بگو اگه توام بمیری مام برا آقاجون زن میستونیم  بگو معلون نیس اقاجون چقد دیگه عمرکنه نمیشه که تنها بمونه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706