2726

زن داداش من میداد از ۲۰ ماهگی فکر کنم شیر گاو میریخت شیشه میداد انقدر داد تا خودش ول کرد البته فقط روز میداد شب و کم کم قطع کرد .

‌پرسیده بود دکتر گفته بود تا شیر میخوره بده ایراد نداره

خداروشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب بجاش شیر گاو بده پسر من ده ناهشه دو ماه دیگ میخام شیر گاو بدم

من پسرم یکسال و ۵ ماهشه

از یکسالگی شیر گاو میدم،البته لا به لاش شبا بیدار شه یا بیرون برم شیرخشکم‌میدم،خیلی کم

به شیر پاستوریزه خوبه،اما شیر محلی میگیرم میجوشونم اسهال میشه،چیکار کنم؟😥شیر پاستوریزه هارو دلم چرکه ازش،رمق نداره انکار آب میدی به بچه

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

دختر من تا یکسال و چندماه شیر خشک میخورد

بعد شیر گاو رو جایگزین کردم ک نمیخورد

اومدم ۱۲۰‌پیمونه شیرخشک درست کردم بعدم یکم شیر گاو جوشوندم ریختم قاطی شد ک خورد کم کم شیر خشکو کم کردم شیر گاو رو زیاد کردم ک دیگه عادت کرد ب شیر گاو

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....

من۲۰ ماهشه پسرم هنوز شیرخشک میدم😐

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
من پسرم یکسال و ۵ ماهشه از یکسالگی شیر گاو میدم،البته لا به لاش شبا بیدار شه یا بیرون برم شیرخشکم‌م ...

شاید زیادی چربه

شیر خودش ملینه اگه چربیشم زیاد باشه دیکه بدتر

منم اگه جایی برم شیر محلی بگیرم و چربیش زیادباشه بچم فوری اسهال میشه.

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....
من پسرم یکسال و ۵ ماهشه از یکسالگی شیر گاو میدم،البته لا به لاش شبا بیدار شه یا بیرون برم شیرخشکم‌م ...

شیر عالیس بخر پسر عموی شوهرم تو کنترل کیفیِ 

میگخ بهترین شیر کشورِ

خداروشکر
شاید زیادی چربه شیر خودش ملینه اگه چربیشم زیاد باشه دیکه بدتر منم اگه جایی برم شیر محلی بگیرم و چر ...

زن داداش من شیر محلی میجوشوند میزاشت روش چربیاش ببنده جمع میکرد خودش میخورد شیر و میداد دخترش

خداروشکر
دختر من تا یکسال و چندماه شیر خشک میخورد بعد شیر گاو رو جایگزین کردم ک نمیخورد اومدم ۱۲۰‌پیمونه شی ...

شیر گاو رو که صبحا میخوره یه شیشه

یعنی چند شیشه شیر گاو بدم.خیلی زیاده که

ا ا نمیدونم عزیزم شاید به شیر گاو حساسیت داره نصفشو اب میریزی  یا همشو سیر گاو.دکتر پسر خالم گفته بود نصف اب نصف شیر بزار ده دقیقه بجوشه تازه کل ده دقیقه هن در حال هم زدن باش 

امتحان کن

2706