2726
عنوان

اخر زندگی من کجاست واقعا......

223 بازدید | 21 پست

اینکه من کاملا صادقم باهاش ولی اون مثله نقلو نبات دروغ میگه...

من تکلیفم با خودم و اعتقاداتم معلومه و نمازمو میخونم به عنوان مثال ولی اون یه بار میخونه میره تا چندماهه بعد......و.....

الان من اگه بچع دار بشم.....میتونم بهش بگم از پدرت الگو برداری نکن.....

همسر من کاملا مثله خونوادسه.ً....

همش دارم صبر میکنم و تلاش میکنم همسرم درست شه ولی انگار داره بدتر میشه......

نمیدونم دارم ب کجا میرم......مقصد زندگیم مبهمه برام.......

خانمها تظرتونو بگید استفاده کنم مخصوصا اونایی ک فرزندانشون در شرایط مشابه من و با پدرو مادر متفاوت بزرگ شدن ....ممنون میشم کمک کنید....

در اخر لطفا گزارش بزنید سپاس

دروغگویی تو ذاتشه درس نمیشه فقط سعی کن بچتو خوب تربیت کنی راستش راهکاری برای ترک دروغگویی نمیدونم‌ خودتو اذیت نکن امیدوارم ک موفق باشی

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کسی رو تو قبر خودش میحوابونند.

به زور نمیتونید همسرتون رو وادار کنید نماز بحونه.

امربه معروف هم تا وقتی اثر داره واجبه.

درمورد بچه تون هم میتونید براش توضیح بدید و سعی کنید از شما الگو برداری کنه.

شما اکه این موضوع براتون مهمه. قبل از لزدواج باید میپرسیدید، الان دیره. پس مدارا کنید.

2728

از اول میدونستی دروغ میگه؟

منم با همسرم اعتقادات مذهبیمون دو قطب مخالفه اما نه تنها دخالتی در اعتقادات هم نمیکنیم در مورد بچه هم قراره هیچ دخالتی نکنیم. کافیه بچه اخلاقیات رو رعایت کنه. بعید میدونم همسرتون هم معتقد باشه دروغ گفتن مشکلی نداره.

دروغگویی تو ذاتشه درس نمیشه فقط سعی کن بچتو خوب تربیت کنی راستش راهکاری برای ترک دروغگویی نمیدونم‌ خ ...

بچمو خوب تربیت کنم مستلزم داشتن همسری خوبه.....

میشه اخه چ جوری؟بچه میبینه یاد میگیره دروغو

چرا الان به فکر افتادی؟ اون از اولشم همین بوده. من خودم یه راهی رو رفتم ولی نمیخوام به کسی توصبه کنم شرایط هرکس فرق میکنه. دروغگویی برام خط قرمزه کلن اون ادمو از زندگیم میزارم کنار. 

هر کسی رو تو قبر خودش میحوابونند. به زور نمیتونید همسرتون رو وادار کنید نماز بحونه. امربه معروف هم ...

قبل ازدواج همسرم یه ادمه دیه بود کلا.....هنوز خونوادم نمیدونن اینجوریه چون داعم در حال تظاهره

بچمو خوب تربیت کنم مستلزم داشتن همسری خوبه..... میشه اخه چ جوری؟بچه میبینه یاد میگیره دروغو

ناخواسته رو فرزندتون اثر داره

من حجاب برام اهمیت داره اما خانواده ی همسرم نه

ودخترم هم کاملا داره مثل اونها می شه

چرا الان به فکر افتادی؟ اون از اولشم همین بوده. من خودم یه راهی رو رفتم ولی نمیخوام به کسی توصبه کنم ...

خواهرم عادت کردم ب دروغتش دیه هیچ کدوم حرفاش بران قابل باور نیست.ً....

اولش برام نقش بازی میکرد..ً.الحق والانصاف بازیگر میشد خیلی موفق بود.....

بچمو خوب تربیت کنم مستلزم داشتن همسری خوبه..... میشه اخه چ جوری؟بچه میبینه یاد میگیره دروغو

خوب کاریش نمیشه. مرد گنده که نمیشه دهنش روبست .

مثلا من در مورد خودم بگم. یک نفر تو اقوام نزدیک  شوهرم هست فحش میده ، همه رو مسخره میکنه.پسرم کویکتر که بود پرسید مامان مگه تو نمیگی این کارها بده، جرا فلانی انجام ژیده. گفتم ما مسیول کارهای اون نیستیم. ولی میتونیم خودمون کار درست رو انجام بدیم. پسرم شش هفت سالش بود. فکر تمیکردم هرفمو متوجه بشه ولی فههمید.

از اول میدونستی دروغ میگه؟ منم با همسرم اعتقادات مذهبیمون دو قطب مخالفه اما نه تنها دخالتی در اعتقا ...

بحث اعتقادات مذهبی درست ولی دروغ و چشم چرونیو چیکار کنم......

پسرم نشه مثله باباش ...نمیخوام عروس اینده م پشتم لعنت بفرسع......

2706