2726
عنوان

خواب عجیب خواهرم😨😨😨 بیاین بگین به نظرتون واقعیت داره

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 59 پست
۱۴ روز پشت سر هم با پریود وقفه نیفته بین نمازدو رکعت هدیه به حضرت کنید برای باطل السحر رکعت اول ی حم ...

ممنون دوست عزیزم، بین نماز ظهر و عصر بخونم؟

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
مرسی عزیزمممم

خواهش میکنم دنبال دعانویساهم نرین باقران  مشکلتونوحل کنید چله حدیث کسا و سوره یاسین بردارین..40روز روزی 40بار باصدای بلند ذکریونسیه که لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین هست و بگین .موقع غروب اسپند دودکنید .تاحالا فال نگرفتین؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا"؟! ولی تعبیر خواب از امام صادق داریما !

دقیقا، حتی حضرت یوسف که خواب پیامبریشو دیده بود و خیلی موارد دیگه نشون میده رویای صادقه وجود داره

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2728
خواهش میکنم دنبال دعانویساهم نرین باقران  مشکلتونوحل کنید چله حدیث کسا و سوره یاسین بردارین..40 ...

مامانم یکی دوبار سرکتاب پیش آدم مطمعن، که کارش ادعیه قرآنی باز کرده بود که اونم گفته بود. چله دارن.

تو خواب بهش گفتن اطراف شما دوتا خواهر رو جن گرفته

عزیزم الان میان میگن از ادرار و مدفوع انسان و حیوان استفاده کن تا دور بشن 

اصلا گوش نده که نجاسات باطل کننده نیستن 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
نه فرقی نداره بین طلوع و غروب افتاب باشه فقط

پس عصری بخونم یا مثلا صبح ها ساعت ده مشکی نیست. بازم ممنونم از راهنماییتون😍😍😍

مامانم یکی دوبار سرکتاب پیش آدم مطمعن، که کارش ادعیه قرآنی باز کرده بود که اونم گفته بود. چله دارن.

ازکجامعلوم باسرکتاب گرفته؟به خاطر این گفتم که آدمایی هستن که مثلا میگن فال میگیرن ولی درواقع فال و باموکل میگیرن که موکل همون جن هست و به این طریق وارد زندگی اون شخص میشن .ان شاءالله که مشکلتون حل بشه 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
عزیزم الان میان میگن از ادرار و مدفوع انسان و حیوان استفاده کن تا دور بشن  اصلا گوش نده که نجا ...

نه نه اصلا ، فقط میخوام راهکار قرآنی باشه . اینجوری که به قول مامانم فرشته ها و خیر و برکت بیشتر بخاطر ناپاکی از زندگی آدم میره

ازکجامعلوم باسرکتاب گرفته؟به خاطر این گفتم که آدمایی هستن که مثلا میگن فال میگیرن ولی درواقع فال و ب ...

آخه مامانم اینا از قدیم الایام می شناسمش حتی پدرشم میشناختن

ولی مامانم موقعی که ما حدود ۱۷ ساله بودیم برای مشکل خودش با پدرم پیش یه نفر که میگفتن میکنم تو کار جادو اینام هست رفته بود. ولی به مامانم گفته بود . دعای قرآنی نوشتم و مینویسم.

حالا اون جادو رو میگفتن برای هر کسی انجام نمی داد باید با آشنایی چیزی میرفتی 

ولی همیشه اون یه جور دغدغه ذهنیمه، میگم نکنه از اون طریق اومده تو زندگیمون😔😔😔

نه مشکلی نداره..فقط توروخدا پیش دعا نویس نرو  انشاللهدمشکلاتتون حل بشه

حتما همه تلاشمو میکنم، به مامان و آبجیم گفتم اگر میخواین خودتون برسد من نمیام، اینجوری گفتم بلکه اونام منصرف شن

2706