2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲ بسته کامل استفاده میکنم

خون ریزیم خیلی کمه 

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2728
2738

یه بسته.تازه الان خونریزیم زیاد شده قبلا نصف بسته استفاده می کردم

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
حتما تا یه لک میفته فورا عوض میکنی

اره من یه خرده نم دار باشه واژنم رووووووانی میشم

خیلی حساسم 

فک کن هر سری دستشویی میرم با حوله خشک میکنم شورتمم عوض میکنم

یه مدتم عادت کرده بودم سشوار میگرفتم دیگه مامانم اینقدر دعوام کرد از سرم افتاد

نوار بهداشتیم همینجور 

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
یه بسته.تازه الان خونریزیم زیاد شده قبلا نصف بسته استفاده می کردم

نمیدونم یه کرمی به جونم دارم دوس دارم خونریزیم زیاد باشه فک میکنم اینطوری بدنم سبک تر میشه تازه تر میشم😶

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
اره من یه خرده نم دار باشه واژنم رووووووانی میشم خیلی حساسم  فک کن هر سری دستشویی میرم با حول ...

خداااااا حوصله ای بهت داده ها اخه هر دستشویی رفتن لباس عوض کردن خیلی سخته 😨😨😨

خداااااا حوصله ای بهت داده ها اخه هر دستشویی رفتن لباس عوض کردن خیلی سخته 😨😨😨

اره خیلی بده حالا حوصلش هیچی

میدونی در ماه چقدر پول شورت میدم 

شورتامو اینقد میشورم ۱۰ ۱۵ روزه زوالش درمیره🤣🤣🤣🤣

اره خیلی بده حالا حوصلش هیچی میدونی در ماه چقدر پول شورت میدم  شورتامو اینقد میشورم ۱۰ ۱۵ روز ...

یه ذره کوتاه بیا دوست عزیزم فقط یه خشک کردن با دستمال کافیه خودتو اذیت نکن

2706