2737
2734
عنوان

سیر برای عفونت

285 بازدید | 27 پست

متاسفانه عفونتم مدام بر می گرده هر چه قدم رعایت میکنم و دو دوره انتی بیوتیک و پماد استفاده کردم 

خیلیا میگن سیر واژینال سه روز استفاده کردن و نتیجه گرفتن 

نظرتون چیه.انجام دادید تا حالا !!!!!!؟؟؟؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

من زياد مراجعه كننده داشتم با سير گير كرده و باعث از بين رفتن بافت واژن شده كه بهم مراجعه كردن باز تصميم با خودته

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله من استفاده کردم تاثیر نداشت.الانم هنوز درمان نشدم دکترم رفتم.ولی پماد کلتریمازول خداروشکر بهتر ک ...

برای خارش تواب نمک بشین عالیه من امتحان کردم.سیرهم امتحان کردم خوب بود

من زياد مراجعه كننده داشتم با سير گير كرده و باعث از بين رفتن بافت واژن شده كه بهم مراجعه كردن باز ت ...

خب به نظرت چی بخورم تو یه تاپیک یه نفر گفته بود سه ماه مدام انتی بیوتیک خورده و خوب نشده بازم 

من می خوام سیرو عسلی کنم که نسوزونه!!!!! اختراع خودمه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
بله من استفاده کردم تاثیر نداشت.الانم هنوز درمان نشدم دکترم رفتم.ولی پماد کلتریمازول خداروشکر بهتر ک ...

من ترشح دارم 

خارش ندارم اما سوزش دارم 

انتی بیوتیک ندادن ؟ 

هفته ای یکبار با دوبار داخل سرکه سیب وآب بشین یکی دوبارم داخل اب نمک. نهایتا عنبرنسارا دود کن خوبه

عنبر بوش زیاده از تو خونه نمی ره اپارتمان نمیشه باید بری پشت بوم فک کن!!!!!

اگه عفونتت قارچي و فلوكونازول تاثير نكرده الكي نخور چند ماه انتي بيوتيك خوردن اصلا منطقي نيست. قارچ ها مقاوم شدن و بعضي از انواعشون به انتي بيوتيك هاي گروه ازول جواب نميدن دكترم بري دقت كني چند جور پماد و قرص ميدن خوب نشي الكي مي پيچونن كه نه خوبي... من از يه دكتر داروساز پرسيدن گفت يه عده هيچ وقت خوب نميشن واقعا چاره نداره انگار هميشه ادم درگيره

اگه عفونتت قارچي و فلوكونازول تاثير نكرده المي نخور چند ماه انتي بيوتيك خوردن اصلا منطقي نيست. قارچ ...

زیر شکمم درد داره و هر وقت معاینه می کنن میگن عفونت داری یکم 

2706