2726
عنوان

چیکار کنم سرد شدیم..؟توروخدا راهکار بدین کمک کنین!

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیگم مشکل نداشتم..هیچ گلی بی خار نیس..اما خیلی باهاش کنار اومدم..همیشه همراهش بودم..اما زمانی که یه موضوعی بشه حق با من هم باشه میگه اولویت با خانواده و میره و محل نمیده...این جمله متنفر کرده منو...بهش بی اعتماد شدم

بله..تو سن کم...و در بدترین شرایط روحی...از اون دوران متنفرم

مگ میشه۱ماه قهر باشین.یعنی هیچی نمیگ؟تو خونه صحبت نمیکنید؟

رابطم ندارین؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مگ میشه۱ماه قهر باشین.یعنی هیچی نمیگ؟تو خونه صحبت نمیکنید؟ رابطم ندارین؟

اصلا برا رابطه نمیاد وقتی قهریم.متوجه هم میشم چقدر بهش فشار میاد..حرفای معمول میزنیم..قبلا هم هروقت آشتی کردیم اصلا حرف عاشقانه و..نمیگه همینجور الکی نهایتا یه گل میده وخلاص

اصلا برا رابطه نمیاد وقتی قهریم.متوجه هم میشم چقدر بهش فشار میاد..حرفای معمول میزنیم..قبلا هم هروقت ...

خب مقصر الان کیه ک ۱ماهه قهرین.بهش بگو بیا حدی صحبت کنیم این ک نشد زندگی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خب مقصر الان کیه ک ۱ماهه قهرین.بهش بگو بیا حدی صحبت کنیم این ک نشد زندگی

هردومون اون بیشتر..

دوبار گل آورده برام اما نمیدونم قبول کنم همه چی تموم میشه ومنم غصه هام تو دلم می مونه..هیچوقت به حرفام گوش نمیده..

هردومون اون بیشتر.. دوبار گل آورده برام اما نمیدونم قبول کنم همه چی تموم میشه ومنم غصه هام تو دلم م ...

اینک راهش نیس۱ماه بهم محل ندین.وقتی واست گل میاره یعنی میخواد تمومش کنید.شب تیپ بزن خوشگل کن ک بیاد سرصحبتو باز کنه..بعد حرفاتو بهش بگو

اینک راهش نیس۱ماه بهم محل ندین.وقتی واست گل میاره یعنی میخواد تمومش کنید.شب تیپ بزن خوشگل کن ک بیاد ...

خب میگم حرفام فایده نداره..محل نمیده حرف میزنم.

منم سرد شدم کلا دیگه برام مهم نیس چی میشه حس میکنم از چشم افتاده..

2706