2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید کربوهیدراتو کم کنی نه چربی.

نون، برنج، ماکارونی

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2738
رژیم جنرال موتور ؟؟؟

اونو نمیدونم ولی گفتم دو هفته پشت سر هم بگیرمش بعدشم ماه رمضونه دیگه شاید خدا خواست و لاغر شدیم

بعضیایه جوری رو مخن که حتی موز خوردنشون هم صدای خیار میده   
 عزیزززم رژیم باید همه مواد غذایی داخلش باشه ولی سالم بخوری

اخه حوصله رژیمای طولانی مدت و استپ وزنی و خسته شدن ندارم چند بار با کالری گرفتم اصلا فایده نداشت

اونو نمیدونم ولی گفتم دو هفته پشت سر هم بگیرمش بعدشم ماه رمضونه دیگه شاید خدا خواست و لاغر شدیم

رژیم جنرال موتور عاااالیه

من یه هفته ای پنج شش کیلو کم میکردم ولی نباید دو خفته پشت سر هم بگیری 

رژیم جنرال موتور عاااالیه من یه هفته ای پنج شش کیلو کم میکردم ولی نباید دو خفته پشت سر هم بگیری&nbs ...

اونیه که یه روز میوه یه روز سبزیجات هرچقد دلت خواست"

باید کربوهیدراتو کم کنی نه چربی. نون، برنج، ماکارونی

نون برنج ماکارونی همه چیز به اندازه میخورم چربی هم چربی های سالم مثل مغژیجات یا چربی ک تو شیره ولی روغن های ک ما مصرف میکنیم همش مضره الا روغن کنجد و زیتون‌

2706