2733
2734

من از وقتی بچه بودم بابام تموم پولاشو میذاشت تو کشو درایور هممونم اجازه داشتیم هر چقد بخوایم برداریم بدون اینکه به کسی بگیم 

الانم همینه هنوز که هنوزه بابام پول نقد میاره حقوقشو 

👄💄👠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سال 92 که تازه فارغ التحصیل شده بودم برجی 450 میگرفتم البته هزینه لباس هم با خودم بود

من الان  دویس پنجاه میگیرم  با اون  لباس میخرم  پول قرعه کشی میدم طلاهم میخرم چارصدو پنحاه بگیرم  یدونه ماشین ثبت نام میکنم😂

😐قد ۱۶۰): وزن ۵۰/:   هدف ۵۴:/  😊
بابام فروشگاه ساعت داره درآمدش بد نیست ولی بچه پولدار نیستم مثلاشاید یه مانتویی بخرم کفش ستش بخرم پو ...

بازم باور کن یه تومن زیادع😂 خوش بحالت 

2731
2738
من الان  دویس پنجاه میگیرم  با اون  لباس میخرم  پول قرعه کشی میدم طلاهم میخرم چا ...

من خدایی از 7سالگی پول توجیبی داشتم

عیدی هامم جمع میکردم

ولی الان طلا فقط یه پلاک و زنجیر دارم و یه انگشتر بعلاوه 4 تا ربع سکه ! اینا هم خرد خرد از بچگی که جمع میکردمکخریدم

البته این وسطا چنتا گوشی خریدم و سیم کارت همراه اول دائمی و چیزای دیگه .

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
من اگه ماهی ۱۰۰ بهم بدن دیگه کار هم نمیخوام..

چرا اعتراض نمیکنی خدا وکیلی من با دویس پنجاه هم راضی نیسم خرج بالاس    لیسانس چی داری  برو دنبال کارر   تلاش کن

من زمان دانشجویی ترجمە میکردم ، پولش کم بود  ولی خیلی حس خوبیە اینکە درآمد داشتە باشی  شاید ، چند سال پیش 

شاید در ماە پنجاە شصت تومن

الانم نزدێک  یک سال ونیمە کارم معاملات بازار بورسە 

درآمدش مثە ی شغل دولتی یا دائم نیست 

ولی من راضیم 

چون عذاب میشکیدم  از اینکە از بابام پول بگیرم 

بە همە توصیە میکنم از توانایی هاتون استفادە کنید کە خودتون ی درآمد جزیی هم کە شدە داشتە باشین 

2706