2737
2734

یه دعوا میکنیم همش دخالت زندگی نمیکنم چند وقت پيش از دعوا کردیم اشتی هم کردیم هنوز بعد یک هفته باد کردند با من و کینه دارند، 

دلم مونده یک کاری کنیم نفهمیم یه غذا با پیک سفارش بدیم یا هرچیز دیگه 

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم پیش خانواده شوهرم قراره زندگی کنم اما اونا خوبن الان باهم قبول دارم سختی هایی هم داره اما خب همینه دیگه شما فک کن یه همسایه فضول داشته باشی اونم تحملش سخته دیگه ما چون اونا خانواده شوهرن حساسیم

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈

من توبه ساختمونم خیلللللی بده حتی غذاخوردنمون هم باهمه نمیزارن خونه خودمون غذابخوریم اجازه نمیدن هیجابریم فقط هرجااونابرن باخودشونم بایدبریم.ب هنه چی کاردارن لباس پوشیدن خابیدن فک کنین از۷صب میان درمیزنن ک بایدبیدارشین😭😭😭😭

و عشق یک بیماری بدخیم روحی بود...
2738

توی این سایت هرکس نظرش برخلاف بقیه باشه میگن شانس آوردی!

انگار هیچکس احتمال نمیده یه خانوم با درک و شعورش بتونه در کنار بقیه مسالمت آمیز زندگی کنه، همه هم معتقدن مشکل از خونواده شوهره!

خیلیا با خونواده همسر تو یه ساختمونن ، خوب و خوشم هستن

من با جاری و مادرشوهر همسایه ام ، خداییش خوبن ولی خیلی بده همسایه ایم ، خیلیییییی ، مادرشوهرم فضوله ولی ظاهرش نشون نمیده ، همش میخواد سر دربیاره چیکار میکنیم ، بیرون میریم به یه بهونه زنگ میزنه به شوهرم میگه کجا رفتید ! همشم سرزده خونمونه ، همشم میخواد بچمو بچسبونه به خودش