2737
2734
عنوان

من و خانواده ی بیشعورم یهویی🤗

1154 بازدید | 29 پست

سلام من ادم استرسی هستم و همین استرس متاسفانه در ۲۵ سالگی باعث ایجاد ناراحتی قلبی برام شد و الان ۳ ساله درگیرم و خانوادم در جریانن اما اصصصصصصصلا رعایت نمیکنن؛؛  نمونه های رفتار امروزشون ساعت ۱ ظهر داشتیم ناهار میخوردیم گوشیم زنگ خورد خواهرم بود جوابشو دادم با گریه و جیغ و داد گفت خونه ای دارم مییام سر سفره خشکم زد و فکرم هزار راه رفت اومد تو ناهار کشیدم برا خودش و بچه هاش گفتم چی شده گفت شوهرم یو اس پیش ؛؛ گم شده بم گفت از بیخیالیته که بچه هات ولن😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم قهر کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااا،،، چه بد 

خوب توضیح بده بهشون که رعایت حالتو کنن 

یا وقتی حالشون بده به شما زنگ نزنن

🌸🍃روياهات تاريخ انقضا ندارن،يه نفس عميق بكش و دوباره تلاش كن🌸🍃من موفق‌تر خواهم شد💪🧚‍♀️

شوهرم فوق العاده حساسه و همش استرس داشتم نکنه ی حرفی بش بزنه چون بچه هاش خونه رو ترکوندن و اون فقط با تلفن حرف میزد ؛ کتابای بچمو پاره کردن در حد زلزله ن ؛؛ تنظیم تلویزیونو بهم ریختن؛؛ تمام اسباب بازیارو خورد کردن بعد با شلوار جیشی رفت رو کلللل زندگیم بچش بخدا رو دونه دونه پتوهای مهمانام!!!در این حد گفتم شلوارش خیسه گفت پوشک نیوردم عصبی بودم

2738

همش استرس داشتم الان شوهرم ی چیزی بش میگه الان تلویزیونو میشکنن ی چیزی که نمیشه قایم کرد؛:!! ساعت شد ۷ عصر مامانم اومد رنگ پریده و عصبییییی درو وا کردم گفتم چی شده؛؛ گفت میخام برم خونه خدا شکایت کنم چرا دخترام بدبختن!! پونه بم زنگ زد گفت شوهر لجنش اذیتش کرده!!!! گفتم مامان واقعا مساله ای نیست

بلاکشون کن منم متاسفانه یه مدت طولانی بالاجبار بلاک کردم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

خوب عزیزجان خودت نظمتوخونتونداری چربطی ب این اون داده 

من مهمان ک میادچه دوست صمیمیم چه خواهرم چ دخترخالهدهام ک اکثراهمشون بچه دارن مثل خودم دراتاق خواب خودمونومیبندم میفرستم تواتاق بچم بازی کنن تازه یسری لزاسباب بازیاشم ک دوس نداره خراب کنن ورمیدارم 

هرچیم ک میخوان بخورن زیزسفره پهن میکنم سفره میزارم توبشقاب 

ازاول عادتشون دادم اصلابرام مهم نیس بشون بربخوره چون هودمم خونه کسی برم بچم همینجوره قرارنیس زندگی بقیه کثیف بشه 

من  بچه ابحیم یبازدیدم روتخت داره چیپس میخدره تمام روتختی توش اینوراونورپرچیپس بودب ابجیم گفتم خونه خوتم باشه میفرسنی روتخت بشینع بخوره 

بش برخوردولی دیگ تکرارنشد

وخدایی که بشدت کافیست
2706