2737
2739

بچه خواهرم 20روزه اومده دنیا

اولا اونجاش قرمز شده و سوختگی داره خواهرم تا پی پی میکنه میبره داخل حموم میشوره

مشکل اینجاست موقع که دستشویی میره خیلی اذیت میشه و بخودش میپیچه دکتر زیاد بردن یکی گفته باید ختنه شه بچه پسره

هر پنج دقیقه مدفوع میکنه ولی خیلی کمه یک دکتر گفته زیاد شیر دادید دیگه کم بدید

یک دکتر گفته اسهاله یکی گفته الرژی به شیر مادر داره

صورتش قرمز دون دون شده که موقع تولد نداشت لطفا اگه تجربه دارید بگید چیکار کنیم 

بچه تا دو ماهگی این دردسرا رو داره. دیگه باید تحمل کنید

فقط تا کثیف کرد فوری عوضش کنید

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اخی

واسه سوختگی پماد دکسپنتانول حتما بزن ، درمانیه و ارزون در حد شیش هفت تومن

بعدم من فک کنم اسهال اونم از نوع حساسیت به لاکتوز شیر مادر داره

اسهال هم معنولا اسیدیه و حای جیش بچه رو میسوزونه

حتما یه دکتر خوب ببرین بازم

ممکنه. به پروتیین گاوی حساسیت داره 

مادرش چند روز لبنیات و شیر گاو نخوره 

متخصص اطفال ببرین و ازمایش الرژی بدین

امام على عليه السلام: لا أدَبَ مَعَ غَضَبٍ ... با خشم تربیت ممکن نیست ##
2738
ممکنه. به پروتیین گاوی حساسیت داره  مادرش چند روز لبنیات و شیر گاو نخوره  متخصص اطفال بب ...

خواهرم از شیر ادویه و خیلی چیزها استفاده نمیکنه چون دکتر گفته ولی باز خوب نشده تا باد از شکمش خالی میشه مدفوع میکنه نگار بی اختیاری مدفوع داره

خواهرم از شیر ادویه و خیلی چیزها استفاده نمیکنه چون دکتر گفته ولی باز خوب نشده تا باد از شکمش خالی م ...

عزیزم این اسمش اسهاله 

حتما ببرین دکتر علت معلوم شه تا یه وقت اب از دست نده بدنش طفل معصوم

[QUOTE=87315168]خواهرم از شیر ادویه و خیلی چیزها استفاده نمیکنه چون دکتر گفته ولی باز خوب نشده تا باد از شکمش خالی م ...[/QUOTE 

حتما ببرید متخصص

امام على عليه السلام: لا أدَبَ مَعَ غَضَبٍ ... با خشم تربیت ممکن نیست ##