2737
2734

بابام متولد32مامانم52 پدرم بااینکه پیرشده ولی هنوزم خیلی اذیتش میکنه چندروزپیش خیلی زدش وبیرونش کردهرچندوقت یه باراینکارومیکنه،حتی زنگ میزنه پلیس وبه دروغ میگه برادرم ومادرم اذیتش میکنن،برادرم دلیل اصلی جروبحثشونه چون معتادشده ولی خب به مادرم ربط نداره قبلاکه معتادم نشده بودپدرم بهونه های دیگه داشت تاقبل عیدکلابرادرموبیرون کردایام عیدهم هرکی میومدخونشون بابام میگفت این زنه روببریدنمیخوامش،مادرم همش ابروداری کرده ولی دیگه انگارنمیشه بابام مستاجره هرسال یه خونه داغونترمیگیره ومیبردش اونجا،امسال که میگه اصلاپول ندارم خونه اجاره کنم،چندشب پیش زنگ زدبه پلیساحتی گفت نمیخوامش ناجوانمردی،ولی بازم موندولی دوباره خیلی زدش مادرم جاییونداره الان یکماه میره خونه اینواون امشب رفتم بش سرزدم خونه خالم بودخیلی شکسته شده بودوخسته،انگارراضی بودبرگرده دوباره چون بابام هم اومده بودسراغش ولی همه بهش میگن فایده نداره این مردوبازم اذیتت میکنه،مادرم بلافاصله شکایت کردوهمه شهرهم میدونن،مادرم خیلی شرمنده است خیلی داغونه امشب دودل شدم که برگرده اخه انگارخودش میخواد،درضمن 15روزخونه یکی ازداییهام بود15روزخونه این خالم که معلومه ازرفتارشون خسته شدن،مادرم هم اصلاخونه هاشون راحت نیست منم نمیتونم براش کاری کنم،داییام میگن تاطلاق نگیری هم برات خونه درست نمیکنیم چون کمیته میسازه اونوقت،ازاینورم چقداینورواونوباشه تاطلاق بگیره وبعدش خونه ساخته بشه،اصلاحالمون خوب نیس خداهم که انگارنه انگارماهم بنده اشیم تاالان هرچی بدبختی فکرشوبکنیدغیرسلامتی سرمون اورد.خیلی خسته ایم.

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من متنو نخوندم فقط اولشو که مادرتو میزنه پ بیرونش مبکنه خوندم، عزیزم هیچوقت زشت نیست ادم خودشو از یه شرایط بد نجات بده و زندگیشو درست شکل بده.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2738
مامانت جوونه چرا اینقدر اختلاف سن داره با شوهرش؟

چون مادرنداشته وزنداداشاش اذیتش میکردن اینم میخواس راحت شه شوهرمردبه این که پنجتاهم بچه داشت وزنش طلاق گرفته بود

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...
چطور تو این سن،هنوز مستاجرن؟

پدرم وضعش خوب بوده ولی خیانتاش وهرچی داشت داد به زنای هرزه

يك لحظه هم زندگى كردن تو اين شرايط با اين مرد اشتباهه حتى اگه صد سالش هم باشه

اخه خسته شده راحت نیست خونه مردم

2706