1147
1273
عنوان

بجاي اينكه تاپيك مردمو خراب كنيمnazaniiiin

| مشاهده متن کامل بحث + 13158 بازدید | 1073 پست
ممنون عزیزم 

اگه باز مشکل داشتی بگو

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                                                                                                           من تو کاری ک میکنم بهترینم؛ولی کاری ک توش بهترینم؛زیاد جالب نیست...

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

عشقی تو😍

جوونم قربونت برم😍

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                                                                                                           من تو کاری ک میکنم بهترینم؛ولی کاری ک توش بهترینم؛زیاد جالب نیست...
1258

فقد خصوصی🙄🙄

1ساااااااال بعدددددد

و همچنان تاپیک داغ و پربازدید و همه چیز خلاصه 😕😕😕⁦💐💐💐

میشه برای حاجت روایی وعاقبت بخیریم1 دونه صلوات هدیه کنی ب روح بزرگوار رسول الله 🙏💞
8
عزیززم چطوری خوبی 😍😍😍  خیلی وقته ندیدمت

خوبم عاطی جونم

تو گیسوکمندا هستم

گاهی میام تو سایت میپلکم😁

انقده کیف میده اسم اشنا میبینم😅

بخاطر بد بودن گذشته،فرصت خوب بودن حال رو،از خودت نگیر😉
خوبم عاطی جونم تو گیسوکمندا هستم گاهی میام تو سایت میپلکم😁 انقده کیف میده اسم اشنا میبینم😅

اره خیلیا نیستن آدم انگار تو مملکته غریبه😕 

من ک خیلی نمیام 

🙅🙅🙅🙅غوددددداااااااااا