1428
1389
عنوان

بجاي اينكه تاپيك مردمو خراب كنيمnazaniiiin

| مشاهده متن کامل بحث + 13216 بازدید | 1073 پست
بیا اینجام باش تو ک همه جا هستی😐😐😐😐 @tina_am    

كار خوبي كردي صداش كردي من ندارمش

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤️
خووش اومدي🤣🤣اسمتو يادم رفته بود  من همش به ليست دوستانم نگا ميكنم ببينم كسيو يادم نرقته باشه ...

تقصیر لیست دوستاته منو تو خودش نداره😅

به بعضیام باس گفت:یکم آدم باش،،،،تنوعی بشه واسه خریتت😐

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390
تقصیر لیست دوستاته منو تو خودش نداره😅

حررف نزن🤣🤣

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤️
كار خوبي كردي صداش كردي من ندارمش

عا خوشم میاد ازش خیلی مث منه😂😂

به دوستم میگم چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟                                     میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم....!🤔🤔🤔
قول دادم تگ کنم😁😁😁تامیک خودم این خانمه زد دیه بیاین اینجا @دوردونه76     @_تلما_ ...

دستت مرسی😁

این خانومه😅😑

خوش به حال ماهی ها تکلیفشان معلوم است هوایی که میشوند می میرند!!!
1376
بیا اینجام باش تو ک همه جا هستی😐😐😐😐 @tina_am    

ژووون اون تره هارو بیار پاک کنیم سکینه😂😂😂تو تاپیک بغلی بودم الان عکس شوعرشو گذاشته بود میخندیدیم😂 

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂
تنها کسی که منو تگ کرد اونی بود که میخواست بهم آموزش بده چطور تگ کنم برا مثالش اسم خودمو تگ کرد😂 ...

فارسیا برام تگ نمیشه وگرنه تگت میکردم 😁

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...
دستت مرسی😁 این خانومه😅😑

این خانومه همونه ک خیلی طرفشو میگیری

به دوستم میگم چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟                                     میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم....!🤔🤔🤔
1427
1364