2726
عنوان

خانما خواهرشوهرم همش خانوادمو مسخره میکنه بگید چی جوابشا بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2996 بازدید | 123 پست
پدر منم که ترک هست دماغ خیلی کوچولو و خوش فرمی داره بدون قوز مثله عملی ها..خودمم قیافم خوبه بد نیس.ه ...

عزیزم ربطی نداره اصلا طرف هرچی کسی حق مسخره کردن و بی ادبی نداره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه خواستگار داشتم خیلی از ما خوششون اومده بود ...

رفتیم بیرون مامانش هی تکه کلام داداشمو تکرار میکرد و میگفت به قول داداشت اینقدر که بدم اومد بعضی ها پرویی و بی ادبی تو ذاتشونه 

2728
شوهرم طرف اونارا میگیرع و میگه حالا کی با تو بود؟اونا غیر نستقیم میگن.شوهرم میگه این حرفارا حرف ندون ...

با اینک اصفهانیم ولی توم بگو اصفهانیا اینجورن .توم غیرمستقیم ب اصفهانی بودنشون تیک بنداز

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مثله گاو نشسته یه گوشه هیچی نمیگه

بگو بهتره  تو اینه نگاه کنید بعدا نظربدید

یاظرب المثل سوزن  توچشم خودشونو نمیبینن جواالدوز چشم همه رو میبینن

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
از رو نمیره همش میگه یه زنه تو کوچه بود دماغش گنده بود_

تو هم بگو یه زنه بود تو کوچه بغلی رفته خراب شده تو زندگی مردم! اونقد زشت و بی ریخته که هیشکی نیومده بگیرتش صیغه  مرد ۵۶ ساله شده !

بگو سنه پوخ یمخلیغی گالمییب  هرچی هم باشه شخصیت داره بس نیس مثل اصفهانیها نیس

من یک عدد اصفهانیم ک اینجا گیر افتادم🙄🙄

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

توام بگو یه زنی تو تاکسی نشستم داشت گریه میکرد 

پرسیدم چه شده 

گفت یکی صیغم کرد الان ولم کرده رفته پیش زنش

حسابی از من کشید.سیر شد

مردها وفا ندارن و ازین حرفها بگو خیلی خوشگل بود.حدود سی ساله زن یه 54 ساله شده 

بگو بهتره  تو اینه نگاه کنید بعدا نظربدید یاظرب المثل سوزن  توچشم خودشونو نمیبینن جواالدو ...

فردا حتما میاد خونه مادرشوهرم. منتظر می مونم اگه حرفی زد منم جوابشا میدم.دیگه بسه ساکت موندن..از بس بهم گفتن هیچی نگو ولش کن اونا بزرگترن ادم لال مونی گرفته

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج
2706