2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راهمون دوره 😫😫😫😫

فقط همین 

ینی راه دور  مانع مسیر و سرنوشت زندگیتون میشه ؟!!!! 

زندگی و عمر و سرنوشت انقدددددد ارزش داره که اصلا نباید این مسائل کوچکترین خللی درش ایجاد کنه 

محکم باش ،

نذار هم چین چیزای کم ارزشی مسیر زندگیتو عوض کنه چون یه عمر پشیمونی پشتشه 

فقط یه نکته«عمرتو واس کسی صرف کن که ارزشتو بدونه و ارزششو داشته باشه » اگه دیدی اینجوریه تا آخرش برو 

موفق باشی

دنیا با همه ی ابعادش در نگاه تو جاریست ،به خوبی ها نظر کن از بدی ها گذر کن
فقط همین  ینی راه دور  مانع مسیر و سرنوشت زندگیتون میشه ؟!!!!  زندگی و عمر و سرنوشت ...

نمی‌خوام دل پدرو مادرم بشکنه 😓😓😓می‌خوام بمیرم که نه عشقم و نه پدرو مادرم هیچ کدوم اذیت نشن

نمی‌خوام دل پدرو مادرم بشکنه 😓😓😓می‌خوام بمیرم که نه عشقم و نه پدرو مادرم هیچ کدوم اذیت نشن

اگه ارزش داره ،اگه فک میکنی طرف کسیه که لیاقت این همه از خودگذشتگی رو داره 

با خونوادت مشورت کن ،اگه حرفاشون معقول بود همراهی کن اگه دیدی نه اصلا غیر معقول حرف میزنن تمام سعیتو بکن تا با مهربانی توجیهشون کنی اگه توجیه نشدن قرص محکم پای زندگی و سرنوشت بایست اونام بلاخره راضی میشن 

2738
اگه ارزش داره ،اگه فک میکنی طرف کسیه که لیاقت این همه از خودگذشتگی رو داره  با خونوادت مشورت ک ...

عزیزم نمی‌خوام به زور راضی بشن 😓😓😓هرچی به عشقم میگم برو زن بگیر میگه نه می‌خوام با تو ازدواج کنم 😫

عزیزم نمی‌خوام به زور راضی بشن 😓😓😓هرچی به عشقم میگم برو زن بگیر میگه نه می‌خوام با تو ازدواج کنم ...

اجبار نیست 

اصلا اینجوری فرض که میخوای حداکثر سعیتو برای راضی کردنشون انجام بدی 

سعیتو بکن ،فردا حسرت نخوریا

البته با احترام و معقول