2737
2734
خب همين حسادتش ديگه!!! خيلي ناراحت شد ديد چيزي كه مال خودش بود از دستش در اوردن!!! البته بي شك قسمتم ...

الان باهم خوبین ? بهت شک نداره یا رفتارای قبلیشو تکرار نمیکنه گاهی فاصله گرفتن خوبه باعث تحول طرف میشه گاهیم نه کلا تمام میشه همه چی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شبی که بهم گفت با خانوادت کنار نمیام

همون شبم خواهرش گف بیای سمت برادرم به خانوادت میگم

دقیقا همون شب ازش دل بریدم نه اینکه بترسما من قید همه چیو زده بودم اونم جراتشو نداشت عمرا چون بابام دهنشو سرویس میکرد همینطور خانواده خودش

ولی یهو از اینکه انقدر خودمو کوچیک کرده بودم با گریه و التماس و درگیری ذهنی خسته شدم

انگار یهو چشمام باز شد

الانم شاید دلم تنگ بشه واسه روزای اولمون ولی دیگه اجازه ی برگشت و حرف زدن با خودمو بهش نمیدم💔

چن روزی هس ک کات کردیم 

هنوز فراموش نکردم و کنار نیومدم 

با هر زنگ صد متر از جام میپرم و حس میکنم اونه 

اما خب ارزش دوست داشتن نداشت 

تنهاییم بهتره 

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
2728
شبی که بهم گفت با خانوادت کنار نمیام همون شبم خواهرش گف بیای سمت برادرم به خانوادت میگم دقیقا همون ...

درکت میکنم عزیزم جدایی خیلی سخته منم خیلی ناراحتم از اینکه منو بازیچه خودش کرده بود هر وقت میخواست میومد سمتم هر وقت نمیخواست نه ! 

درکت میکنم عزیزم جدایی خیلی سخته منم خیلی ناراحتم از اینکه منو بازیچه خودش کرده بود هر وقت میخواست م ...

منم بازیچه بودم 

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
چن روزی هس ک کات کردیم  هنوز فراموش نکردم و کنار نیومدم  با هر زنگ صد متر از جام میپرم و ...

اره منم با اینکه خوشم نمیاد دوباره باهاش باشم اما کسی زنگ و پیامی میده فک میکنم اونه دوست دارم بیادو ضایعش کنم 

درکت میکنم عزیزم جدایی خیلی سخته منم خیلی ناراحتم از اینکه منو بازیچه خودش کرده بود هر وقت میخواست م ...

نه اون هیچوقت برنمیگشت💔

من هربار به زور برش گردوندم چون واقعا حس میکردم عشقمه ولی الان دیگه نه

2738
اره منم با اینکه خوشم نمیاد دوباره باهاش باشم اما کسی زنگ و پیامی میده فک میکنم اونه دوست دارم بیادو ...

من ضایع هم کردم در حدی ک له شد 

اما میبینی ک آروم نیستم 

آرامشو ازم گرفت خدا خارش کنه اشغال کثیف

نه اون هیچوقت برنمیگشت💔 من هربار به زور برش گردوندم چون واقعا حس میکردم عشقمه ولی الان دیگه نه

منم خیلی بیشتر از اون پیش قدم میشدم بخاطر علاقم نمیخواستم از دستش بدم ولی اون نامرد تر از این حرفا بود دیگه دوست ندارم با کس دیگه شروع کنم هربار با یکی بودم تو زرد از اب دراومد و همه قول و قرارا و دوست داشتناشونو یادشون رفت

من ضایع هم کردم در حدی ک له شد  اما میبینی ک آروم نیستم  آرامشو ازم گرفت خدا خارش کنه اش ...

اره عزیزم میدونم ادم پیش خودش ناراحته جوری که هیچی ارومش نمیکنه ولی همین که التماس کنه و جواب ندم دلم خنک میشه

الان باهم خوبین ? بهت شک نداره یا رفتارای قبلیشو تکرار نمیکنه گاهی فاصله گرفتن خوبه باعث تحول طرف می ...

خدارو شكر خوبيم!!! خيلي از اون موقع ها گذشته و بستگي به شخص داره!!! حالا نميخوام بگم كار خوبي كردم ولي من با دوست شدن با كس ديگه اونو تحريك كردم ولي گاهي نتيجه عكس ميده!!! بايد ببيني طرفت حسوده يا نه !!! در كل الان قصدت اينكه فراموشش كني يا برشگردوني؟؟؟