2733
2734

خیلی میترسیدم نشستم تو ماشین پدرشوهرمو مادرشوهرم بردنش وای قلبم اومد تو دهنم تا آوردنش خیلی سخت بود برام از صبح هیچی نخوردم تا وقتی اومدیم خونه.،حاضرم هر دردی رو بکشم بچه هام نکشن چقدر مادر بودن سخته انشالله هیچ بچه ای هیچ جای دنیا مریضی نداشته باشه واسه پدر مادر خیلی سخته

یادم ننداز که دلم کباب میشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که از الان تو فکر ختنه اشم اگه خودم برم گریه ام میگیره

نرو شیر بدوش تو شیشه ولی پیش دکتر خوب ببر جای دولتی نبر ما ۵۰۰ دادیم تو مطب ۵دیقه طول کشید فقط واسه آمپولش گریه کرده بود

2738
چرا شمام ختنه کردین سخت بود؟ 

آره،،،گریه هاش،،،نگاهاش که چرا منو نمیبری😭

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
الهی مگه چند وقتش بود

سه ماهش بود