2737
2734
عنوان

با خواهرم چ کنم.?

214 بازدید | 29 پست

من یه پسره6ساله دارم و بچه بزرگ خونه بودم.خواهرم13 سالشه .و بچه اخره .

هر دفعه میریم خونه مادرم یا اونا میان خونه ما یا هر جا ک با هم باشیم. خ اهرم خودش به مظلومی میزنه و موزیانه رفتار میکنه تا جایی که پسرمو کتک میندازه یا باعث میشه دعواش کنن. مدام. تا خلوت گیرش بیاره یه جوری بهش اسیب میزنه ..و بعد میگه من ندیدم خورد بمداوار خودش زد و....امروزم. با اصرار مادرم اونجا موندم ازظهر  اونم ک چند بار با کاراش. همه را مجبور مکنه بچه م دعوا کنن. و حالا هم. زدش به لبه در ابروش. ورم کرده .وقتی گفتم کی اینکار کرده چی شده با قلدری میگه اومده تو راهم خورده به دیوار و...من میدونم دوست داره بچه م اذیت کنه ولی از بس خودش مظلوم میگیره. مادرم فکر مکنه مقصر بچه منه. و مدام رو اعصاب بچه 6 ساله میرن. 

اخه من چ رفتاربا اینا بکنم???

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما چرا احازه میدی خانوادت بچتو دعوا کنن؟؟؟؟

ما که عمرا ب خودمون اجازه نمیدیم بچه خواهرمو دعوا کنیم

درضمن با خواهرت تنها نذارش 

و کمتر برو خونه مادرت وقتی گله کرد بگو با خواهر دعواشون میشه

تا مادرت بفهمه باید ب خواهرتم تشر بزنه

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
دلیل این رفتارش چیه خب؟ ابن بچه رو ببرین پیش روانشناس

نمیدونم به خدا.میاد خونمون. وسالای بچه را خراب میکنه و میگه خودش کرده ولی خودم چکد دفعه دیدم از عمد خراب میکنه یا وسایلشا برا خودش بر میداره و بعد ها تو کمدش پیدا میشه .....

قد و قواره ش دوتای منه. با بچه کوچولوهای فامیل میچرخه. ک نذاره با پسرم بازی کنن. 

مثل اینکه خیلی حسودیش شده

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
2738

درست مثل خواهر من و دخترم ولی با این تفاوت که اگه مقصر باشه یا نباشه با خواهرم دعوا میکنن مثلا بعضی اوقات به خودم میگم من دیگه نه خودم میرم اونجا نه بچه ام به دوروز نکشیده باز زنگ میزنه میگه اگه خودت نمیای دخترت بیاد اینجا نمیدونم چه سریه بینشون به تظر خودم که حسودیه که اینجوری رفتار میکنن 

اگر كسي را دوست داري، به او بگو. زيرا قلبها معمولاً با كلماتي كه ناگفته مي‌مانند، مي‌شكنند 
قد و قواره ش دوتای منه. با بچه کوچولوهای فامیل میچرخه. ک نذاره با پسرم بازی کنن. 

باید باهاش صحبت کنی بهش بگی از کارایی که میکنه اطلاع داری دلیل کاراشو بپرس باهاش دوستانه برخورد کن ودوستانه هم مشکلت رو حل کن 

برای خواهرت بیشتر هدیه بخر..هدیه های نه خیلی گرون..ولی هر وقت میری دیدنش یک چیزی بهش هدیه بده..

تو جمع ازش تعریف کن به خوبی..طوری که خودش هم بشنوه..

سعی کن بازیهای سه نفری بکنی گاهی با دوتایی اشون..

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
درست مثل خواهر من و دخترم ولی با این تفاوت که اگه مقصر باشه یا نباشه با خواهرم دعوا میکنن مثلا بعضی ...

بخدا منم همینه. دو روز ک نرم رنگ میرنن ک بیا یا بفرستشون . گاهی هم میان دنبالش . ولی تا به هم میرسن اذیتش میکنه. بچه منم کوچولو. و لاغر و ضعیفه ولی اون بزرگه 

2706