2737
2734
عنوان

یه نفر گفت از من خوشش میاد!

282 بازدید | 9 پست

سلام من تازه اومدم و یکی از دلایلی که عضو شدم برا همین موضوع بود😓

یه مدت یکی از پسرای فامیلمون خیلی مشکوک میزد همش تو عروسیا و مهمونیا میدیدم بهم نگاه میکنه

کلا میدونستم یه قصدی داره، تا چند وقت پیش به دخترداییم پیام داد گفت که از فلانی(من) خیلی خوشم میاد اگه میشه نظرشو درمورد من بپرس. چون من رابطم با دخترداییم خیلی خوبه و اون و دخترداییم هم از بچگی باهم صمیمی بودن بهش میگه آجی برا همین باهم احساس راحتی میکنن، منم گفتم بهش بگو پسرخوبیه ولی من فعلا قصد ازدواج ندارم. اخه من پشت کنکورم هنوز دانشگاه هم نرفتم.. اونم ۲۴سالشه و یه سال مونده که لیسامس بگیره. به دخترداییم گفته که من هنوز سربازی و دانشگاهم مونده و اگه الان بهش میگم که همین الان نمیخوام برم خاستگاریش که امادگیشو نداره.

میخوام بدونم از من خوشش میاد یا نه!و اینکه به دخترداییم گفته نزار کسی بیاد خاستگاریش😂

از شرایطش بگم خیلی پسر خوبیه. کاریه. نمازمیخونه، خوشگل و خوشتیپه به خودش میرسه. دوشخصیتیه بعضی جاها جدیه ولی بعضی اوقاتم هرهرخنده اشو کسی نیس جمع کنه😐 و خجالتیه شاید واسه همینم به خودم چیزی نگفته.. از بین پسرای فامیل بنظرم ازهمشون بهتره تاحالا هیچکس حرف بدی درموردش نزده

نسبت فامیلیشونم نزدیکه پدرش هم پسرخاله و هم پسرعموی مامانمه. کلا ازدواجای ما همه فامیلی بودن واس همین خیلی قاطی پاطیه

یه خونواده جوون داره خودش بچه بزرگس، وضع مالیشونم خیلی معمولیه از ما پایین تره.مامانمم خیلی دوسش داره

حالا نمیدونم چیکار کنم؟؟ بنظرتون جدی بهش فک کنم؟ خیلی درگیرشم.  میترسم الان خیلی واس خودم جدیش کنم بعدا موردای بهتری برام پیش بیاد..

نظر شما چیه؟؟

ببخشید خیلی زیاد بود سرتونو درد اوردم

براي دوستي ميخوادت 

اهميت نده بهش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون الان راه طولانی درپیش داره تا ازدواج 

اگه کوچکترین رابطه ای پیدا کنی باهاش سالها طول می‌کشه تا ازدواج و اذیت میشی 

اسمتونم توی فامیل میپیچه 

سنگین ورنگین باش ووانده اگه علاقه واقعی باشه تلاششو می‌کنه 

اگه برا دوستی میخواد که خیلی سخته

چند سالته؟

ببين من نوزده سالم بود كه با دوست پسرم آشنا شدم. تو اون سن هيچكدوم به ازدواج فكر نميكرديم. با آرامش درسمون خونديم. با هم خوش گذرونديم و همديگه رو خوب شناختيم.

و الان كه درسمون داره كم كم تموم ميشه و به يه سن مناسب رسيديم تو فكر ازدواجيم. به نظرم تو هم به خودت و اون زمان بده. انقد سريع به فكر ازدواج نباش

2738

چه کیفی میده یکی تو اشناها به ادم پیشنهاد میده بعد یکمم دل آدم پیششه 😍

اما مال من نافرجام تموم شد یاد اون روزا افتادم😥

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤