2703
2553

جوری که دیگه من نمیتونم باصدای اروم ومحترمانه بهاش حرف بزنم همش باداد وبیداد وصدای بلند باهمدیگه حرف میزنیم چ راه حلی دارید دوستان 

تیکر تولد یکسالگی دخترم

هر روز امضات رو بخون درست میشه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

سعي كن تمرين كني آروم باهاش حرف بزني و ببين دلخوريتون از چيه اون رو حل كن 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

زنوشوهرباید حدومرز داشته باشن من ازهمون اول اجازه شوخی هایه بیجا وانتقاد ازخودمو ندادم وازاین نظر راضیم وبدترین فحش مابهم خفه شو هستش وتودعوا یهویی میگ عزیز من منظورم فلان بود 

سعي كن تمرين كني آروم باهاش حرف بزني و ببين دلخوريتون از چيه اون رو حل كن 

نمیدونم والا خودمم بیشترفک کنم ازخونوادشه حتی جلوی اونام همش میپریم بهم 

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2714

خب آروم باشید یکم سکوت کن و سر سنگین شو

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

والا خ اهر فقط اومدم بهت بگم دل منم خووووونه از دست زندگیییم

نمیتونم خودمو کنترل کنم همش حرفایی میزنم که بعد پشیمون میشم

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
نمیدونم والا خودمم بیشترفک کنم ازخونوادشه حتی جلوی اونام همش میپریم بهم 

ته دلت ببين از كدوم حرفش كدوم كارش كجا ناراحتي اون رو بنويس ببين چقدر مهمه قابل حل هست يا نه بعد با بكار بردن بهترين كلمات كه بار منفي ندارن با شوهرت مطرحشون كن تا از ذهنت پاك بشن و آروم بشي

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
اون مال قبله

زیادم کاربریت قدیمی نیست که بگی خیلی از امضات گذشته،پس هنوز به عمق فاجعه نرسیدین،میتونی رو خودت کار کنی کم کم درست شی،ولی یهو تغییر نکن که شوهرت متعجب شه

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
زیادم کاربریت قدیمی نیست که بگی خیلی از امضات گذشته،پس هنوز به عمق فاجعه نرسیدین،میتونی رو خودت کار ...

نه خیلیم بدنشدیم ولی قبلا بهتربودیم الان بقیه روباخودم مقایشه میکنم میگم چقدمن تغییرکردم

تیکر تولد یکسالگی دخترم
نه خیلیم بدنشدیم ولی قبلا بهتربودیم الان بقیه روباخودم مقایشه میکنم میگم چقدمن تغییرکردم

خب خداروشکر،از همین الان شروع کن،نیش و کنایه تغطیل،صدای بلند تعطیل و خیلی رفتارهای بدی که خودت فکر میکنی،مطمئن باش شوهرتم تغییر میکنه

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2706