1265
1254

جوری که دیگه من نمیتونم باصدای اروم ومحترمانه بهاش حرف بزنم همش باداد وبیداد وصدای بلند باهمدیگه حرف میزنیم چ راه حلی دارید دوستان 

همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی

سعي كن تمرين كني آروم باهاش حرف بزني و ببين دلخوريتون از چيه اون رو حل كن 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

مگه خوشحالیتو مدیونش نیستی خب😂😂

اون مال قبله

همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی
1258

زنوشوهرباید حدومرز داشته باشن من ازهمون اول اجازه شوخی هایه بیجا وانتقاد ازخودمو ندادم وازاین نظر راضیم وبدترین فحش مابهم خفه شو هستش وتودعوا یهویی میگ عزیز من منظورم فلان بود 

فقط 38 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🙆یه روزی هم این تیکر واقعی میشه یعنی😄😍
سعي كن تمرين كني آروم باهاش حرف بزني و ببين دلخوريتون از چيه اون رو حل كن 

نمیدونم والا خودمم بیشترفک کنم ازخونوادشه حتی جلوی اونام همش میپریم بهم 

خب آروم باشید یکم سکوت کن و سر سنگین شو

نمیتونم واقعا چرا دلیلش میتونه این باشه ک نزدیک خونوادمم

1274

والا خ اهر فقط اومدم بهت بگم دل منم خووووونه از دست زندگیییم

نمیتونم خودمو کنترل کنم همش حرفایی میزنم که بعد پشیمون میشم

عزیز دل مادر؛تو به خدا نزدیک تری.با قلب مهربونت ازش بخواه که بذارتت تو بغلم.من و بابایی که قول داده بودیم بهترین دنیا رو برات رقم بزنیم.پس چرا نیومدی.چشمام از انتظار و اشک داره خشک میشه مامان بیا..بیا مامان تو بغلم..

ته دلت ببين از كدوم حرفش كدوم كارش كجا ناراحتي اون رو بنويس ببين چقدر مهمه قابل حل هست يا نه بعد با بكار بردن بهترين كلمات كه بار منفي ندارن با شوهرت مطرحشون كن تا از ذهنت پاك بشن و آروم بشي

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد
اون مال قبله

زیادم کاربریت قدیمی نیست که بگی خیلی از امضات گذشته،پس هنوز به عمق فاجعه نرسیدین،میتونی رو خودت کار کنی کم کم درست شی،ولی یهو تغییر نکن که شوهرت متعجب شه

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
زیادم کاربریت قدیمی نیست که بگی خیلی از امضات گذشته،پس هنوز به عمق فاجعه نرسیدین،میتونی رو خودت کار ...

نه خیلیم بدنشدیم ولی قبلا بهتربودیم الان بقیه روباخودم مقایشه میکنم میگم چقدمن تغییرکردم

نه خیلیم بدنشدیم ولی قبلا بهتربودیم الان بقیه روباخودم مقایشه میکنم میگم چقدمن تغییرکردم

خب خداروشکر،از همین الان شروع کن،نیش و کنایه تغطیل،صدای بلند تعطیل و خیلی رفتارهای بدی که خودت فکر میکنی،مطمئن باش شوهرتم تغییر میکنه

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
1257
والا خ اهر فقط اومدم بهت بگم دل منم خووووونه از دست زندگیییم نمیتونم خودمو کنترل کنم همش حرفایی میز ...

منم وقتی خوبم خییلی عالی ام.اما خدانکنه داغ گنم،هررچی از دهنمه بیاد میگم.اونم میگه خدا نکنه ی چیز بگم،ده تا ردیف میکنی  

منم اینجوری شدم! دلیل منم خونوادش بود فقطتفاوتش این بود ک من داد و بیدادی شذه بودم شوهرم مث همیشه اروم حرف میزد دعوا هم باصدای اروم میکرد ب خودم اومدم دیدم نفرت داره قلبمو میگیره سعی کردم ب خوبیاش فک کنم و خجالت کشیدم ک بازم صداشو روم بلند نکرد!