2726
عنوان

بیایین بگین چکارکنم دیوونم کرده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1020 بازدید | 68 پست
اخه خونه ما دوره

مامانت اینا میدونن دعواتون شد؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتون خونه مامانتونید... بعد به اون میگی مامان بابای تو...  خب لااقل هم خودتون پایبند ب ...

خونه مامانم شهرستانه اون منو گذاشته قهر کرده رفته منک نموندم

خدایا شکرت
2728
موافقم !!!هیچ مردی حاضر نیست خانوادشو به خاطرزن رهاکنه حتی اگه اون زن جونشو برای مردش بده

شوهر من حاضره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
به دل نگیر تو اعصاب خوردی یه چیزی گفته مطمعنا خودش الان پشیمونه

اگ پشیمون بود من زنگ زدم ب پسرداییش خودش باهام صحبت میکرد ن ک خودش حرفاشو ب پسرداییش بگ اونم ب من

خدایا شکرت
اخه خیلی دلمو شکست خیلی

همین دیگه وقتی اینقدر دلت شکسته واون براش مهم نیست حال تو چرا پیگیرش میشی ببینم شام وناهار چی میخوره نترس مردا به خودشون سختی نمیدن

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 
کوتاه نیاین.شوشو حرف زیادی زد بندازیتش از خونه بیرون نظر من اینه.فقط از سیاست خبری نیس😐😐

ما خونومون از مرکز شهر دور وقتی میایم تو شهر که کارای خودمون مثلا دکتر اینا بریم با خوشی از خونه میزنیم بیرون بعد تو ماشین که بحثمون میشه میاد مستقیم بجای اینکه منو برگردونه خونه خودمون میزاره خونه مامانم خودش قهر میکنه

2706