2726

سلام امروز منو اورده خونه مامانم همین امروزم باباش زنگیده ک بیا دنبالم منو ببر عروسی شهرستان دوسه روز بمون همونجابعد مارو بیار خونمون خلاصه منم دعوا کردم گفتم ما خودمون کار داریم چرا بریم اونجا ۳یا۴روزم بمونیم.بعد بحثمون شد اونم قهر کرد گوشیش هم نبردرفت حالا من این همه زنگیدم اینطرف اونطرف بعدفهمیدم با پسرداییش بوده بعد رفته خونه خودمون حالا من دیوونه بفکرم ک اون شام چی خورده و یا چی میخوره بنظرتون چکارکنم واقعانم ناراحتم چون زمان رفتن حرف های خیلی بدی بهم زد

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خنگی

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2728

خوب اولا خون سرد باش بهش محل نده تقصیر توکه نیست اینقدر عذاب وجدان داری بعدشم اونه که باید بیاد التماس میگی که حرف های بدی بهت زده یکم خوددارباش بد نمیبینی همین رفتارتون مردارولوس میکنه دیگه نترس طلاقت نمیده

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 
گفت من نوکر مامان بابامم هرچی اونا بگن رو چشمامه الویت اولمه تورو نمیخام انتخاب من پدر و مادرمه

برو خونت بندازش بیرون.بگو گمشو پیش اولویتات

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706