2703
2553
عنوان

مامانا که بچه 10.11.12 ماهه دارن

113 بازدید | 27 پست

میخوام ببینم صبحانه ناهار و شام چی میدین به بچه هاتون ومیان وعده؟بعدش خرما رو چه جور میدین؟و بعد اینکه بعضی میگن صبحانه نون پنیر میدن مگه بچه 11 یا 12 ماهه میتونه نون پنیر بجوه؟

ازم متنفرن ولی از حرفام نت برداری میکنن

دخترم صبحانه فقط حریره میخوره...۲۱ماهشه...همه میگن بهش نده خب چیز دیگه نمیخوره...پنیرم خالی میخوره..

وقتی ۱۲ ماهش بود بهش ناهار سوپ میدادم...شام هم برنج با ماست و اب خورشت

درست میشه دایی  
دخترم صبحانه فقط حریره میخوره...۲۱ماهشه...همه میگن بهش نده خب چیز دیگه نمیخوره...پنیرم خالی میخوره.. ...

یعنی دختر شما که 21 ماهشه صبحانه نون پنیر نمیخوره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

میتونی بجای خرما شیره خرما استفاده کنی یا خرما رو تو کمی اب جوش بزاری نرم میشه من خرما رو با موز و بیسگویت وکمی شیر میکس میکردم به عنوان میان وعده صبحانه هم نیمرو یا املت میدادم 

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
خرما هم دو تا پوستشو میکنم میندازم تو ابجوش با قاشق هم  میزنم وقتی حل شد میدم بهش..دکترش اینجور ...

میخوره اینجوری؟

2714
میخوره اینجوری؟

اره خیلی دوست داشت..الانم هیمنجوری میخوره...نون و من خورد میکنم میریزم تو ماست یا ابگوشت ..اینجوری میخوره...گردو بریز تو حریره ش اگه دوست داره

درست میشه دایی  
اره خیلی دوست داشت..الانم هیمنجوری میخوره...نون و من خورد میکنم میریزم تو ماست یا ابگوشت ..اینجوری م ...

اره همین کارو میکنم

میتونی بجای خرما شیره خرما استفاده کنی یا خرما رو تو کمی اب جوش بزاری نرم میشه من خرما رو با موز و ب ...

دقیقا مخلوط موز و خرما و بیسکویت خیلی دوست دارن..

درست میشه دایی  
نه اصلا...پنیر خالی میخوره.‌با چایی...یا حلوا شکری رو خالی میخوره

میتونی از نون تست نرم یا لواش شروع کن لقمه های کوچیک بگیری با چایی بخوره

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
2706