2410
2553

منم دارم

ولی الان خیلی کنجکاو شدم رازهای همتونو بدونم

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دارم     ولی الان خیلی کنجکاو شدم رازهای همتونو بدونم    

درست مثل من دلم میخواد بدونم چه رازی دارین

اگر كسي را دوست داري، به او بگو. زيرا قلبها معمولاً با كلماتي كه ناگفته مي‌مانند، مي‌شكنند 
2456
اینایی که میگن بله  منظورشون اینه که قبلا دوست پسر داشتن؟؟😂😂

😂😂😂اين جزو رازهاي من محسوب نميشه واقعيت زندگيم بوده كسي هم كاري نداره باهاش 😂😂😂ميگم چرا من راز ندارم نگو همه منظورشون همين خاطراتيه كه من واسه همه تعريف ميكنمه😅😅😅😅🤪

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2714

یه نصیحت اگه مادر شوهرتون بدی کرد مث یه راز نگه ندارین که خودتون داغون بشین بگین به شوهرتون تا حساب کار دستش بیاد

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین😓
اره خواهر تو زیاد لارجی

😑😑😑شما ناراحتي؟؟؟؟

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
یه نصیحت اگه مادر شوهرتون بدی کرد مث یه راز نگه ندارین که خودتون داغون بشین بگین به شوهرتون تا حساب ...

چکاری مثلا؟

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2706