2737
2734
عنوان

فیلمی که اگه نبینی نصف عمرت بر فناست#9

| مشاهده متن کامل بحث + 2968 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعیتش  اونشو هضم نکردن خودم موندن  تو  افقم الان

به نظر من همچین چیزی میتونه آفریدگار هم باشه

مثلا میگن مرتاض های هندی که روی آتیش و آب و ... راه میرن یا چند ماه میخوابن و با تله پاتی تو یه جای دیگه ی جهان دارن زندگی میکنن تونستن با ریاضت ها و تمریناتی که یه عمر انجام دادن ظرفیت مغزشون و ارتقا بدن!!!

حالا فکر کن یکی نه تنها مغز،بلکه به کل صد در صد ظرفیت مغز و اعصاب و تک تک سلولهای بدنش تسلط پیدا کنه!

اون دیگه احتمالا همه کار میتونه بکنه!!!

Fino Alle Fine#
2738

فیلم معروفیه فکر کنم اکثرا دیدن این فیلم رو

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
به نظر من همچین چیزی میتونه آفریدگار هم باشه مثلا میگن مرتاض های هندی که روی آتیش و آب و ... راه می ...

کی افریدگار باشه،؟

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
این عکس اسکارلت جوهانسونه😍 که ته فیلم و میگم

عکس یعنی منظورتون ،افریدگار نعوذ بالله

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
2706