2737
2739
عنوان

بیاین بگین حق با کیه در مورد مسافرت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 107 پست
واقعا همیشه دیگه ادم خسته میشه حالا مثلا سه بار باهموبریم یه بار تنهایی به جایی برنمیخوره. اما شوهرم ...

برن گم شن خانواده شوهرم🤮

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا بعد اینهمه سال عوض نشده؟ خدایا شور منم همینطوری خواهدموند یعنی؟ 😭

مردا عوضی میشن اما عوض نمیشن.

به به عجب جمله ای.

مُشکلِ خِیلیا اینهِ کهِ {جای خودشون} میخان بقیه رو آدم کنن  
2731

حق داري 

و خونشم حلاله

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عزیزم شما رابطتون با خانواده پدرتون چطوره؟ مادرتون تو کودکی با شما درددل میکرد در مورد خانواده پدرتو ...

نه مامانم خیلیییی صبوره چیزی نمیگه. اما خانواده پدرم... بخدا گرگن. مامانم الان ۴۶ سالشه و ناخواسته باردار شده. حرف نبوده تو این مدت نشنیده باشیم. دیگه از داماد و دختر و پسر و مادر شوهرشو خواهر شوهرشو خواهرشو. خیلی دلم براش میسوزه

2738
نه مامانم خیلیییی صبوره چیزی نمیگه. اما خانواده پدرم... بخدا گرگن. مامانم الان ۴۶ سالشه و ناخواسته ب ...

شما خودتون متوجه رفتاراشون شدید؟ پس حتما خیلی تابلو  بودن که حتی شما بچه ها متوجه شدید 

شما خودتون متوجه رفتاراشون شدید؟ پس حتما خیلی تابلو  بودن که حتی شما بچه ها متوجه شدید

آره بابا خیلی تابلوهه. نمیدونم باید چیکار کنم مامانم داره آب میشه. بابامم فقط طرف خانواده خودشو میگیره

آره بابا خیلی تابلوهه. نمیدونم باید چیکار کنم مامانم داره آب میشه. بابامم فقط طرف خانواده خودشو میگی ...

عزیزدلم همین که شما هوای مامانتونو داسته باشید کافیه😘

شما متولد 75این؟ اگه آره پس همسن منی🌸

عزیزدلم همین که شما هوای مامانتونو داسته باشید کافیه😘 شما متولد 75این؟ اگه آره پس همسن منی🌸

آره ۲۲ سالمه. میدونی مامانم سر این حاملگی خیلی افسرده شده. مخصوصا که همه بچه هاش باهاش قهر کردن. امروز من رفتم باهاش حرف زدم میگه خدا من و این بچه رو با هم بکشه تا غرور شما خورد نشه. از خودم بدم اومد

آره ۲۲ سالمه. میدونی مامانم سر این حاملگی خیلی افسرده شده. مخصوصا که همه بچه هاش باهاش قهر کردن. امر ...

اخی عزیزم چرا قهر اخه؟ مگه دست خودشون بوده؟ حالا اون کوچولو جای کیو میخاد تنگ کنه؟ اگه شگا و خواربرادرتون حمایتش کنید فکر نمیکنم حرف بقیه خیلی براش مهم باشه حداقل شماها حمایت کنید

اخی عزیزم چرا قهر اخه؟ مگه دست خودشون بوده؟ حالا اون کوچولو جای کیو میخاد تنگ کنه؟ اگه شگا و خواربرا ...

خواهرم که یه داد و بیدادی راه انداخت بیا ببین. داداشم یه هفتس معلوم نیست کجا رفته. خواهر کوچیکم فقط داره گریه میکنه که آبروم جلو دوستام رفت. کانون خانوادمون خیلی گرم بود با حضور این بچه شد ماگما

2706