2733
2734

نمیخام باور کنم ک زندگیم  به تهش رسیده.  همش فک میکنم بالاخره درست میشه  اما شرایط طوزیه ک انگار ب ته رسیده.

😞😞😞دلم خیلی گرفته

خدایا بابت همه چیز شکر😍لایک نکنید لطفا 

زندگی ته نداره دوباره شروع کن

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منظورت عمرته یا زندگی مشترک؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
خیلی دعا میکنم. اما  کو؟ نتیجه ای نمیبینم

وقتی دعا از ته دل باشه و با اعتقاد نتیجه میگیری،من خودم بارها امتحان کردم و به نتیجه رسیدم،ختم سوره حشر را با خلوص نیت بردار انشالا مشکلت حل شه،من همیشه موقع مشکلات سوره حشر رو ختم میکنم نتیجه ام میگیرم

تاپیکای قبلیتو یه نگاه سریع کردم. به نظرم حتما برو پیش یه مشاور خبره و هرچی میگه مو به مو انجام بده. این راهی که میری درست نیست. با اصرار دعا نکن برای چیزی که شاید صلاحت توش نباشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄