2726
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 26 پست
با دارو سقط کردی یا خودبخود سقط شد یا کورتاژ

قلبش تشکیل نشد رفته بودم سوموگرافی گفت همه چی خوبه برای شنیدن قلبش زوده بعد که از مطب اومدم بیرون افتادم به خونریزی بعد دو تیکه بزرگ اومد بیرون😞

قلبش تشکیل نشد رفته بودم سوموگرافی گفت همه چی خوبه برای شنیدن قلبش زوده بعد که از مطب اومدم بیرون اف ...

عزیزم وضعیت اسپرم اقات چطوره از داده 

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دو ماه بعد میتونی عزیزم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728

عزیزم نگران نباش گلم اولین سقط طبیعی هست بزار بعد از پریودت دو ماه خودت و اقات یه سری قرص تقویتی بخورین تقویت بشین فولیک اسید هر روز ویتامین ای یه روز در میون اگه هم خواستی فرتیل ای برای خودت و اقات بخر دو ماه روزی یکی هم خودت بخور هم اقات فرتیل بانوان و آقایان هر دوره از روز اول پری 20 عدد مغزجات هم زیاد بخورین نگران نباش 

خیلی میترسم دوباره سقط بشه

نمیشه عزیزم 

من یه لکه هم نداشتم تو این بارداری 

ولی من تا ۴۰ روز بعد از سقط نزدیکی نداشتم کاملا رحمم خوب شد زخم و التهاباش که ناشی از سقط بود 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزم نگران نباش گلم اولین سقط طبیعی هست بزار بعد از پریودت دو ماه خودت و اقات یه سری قرص تقویتی بخو ...

انشالله که بعد بارداریم دوباره اینجوری نشه.سر سقطم مرگو جلو چشام دیدم خییییلی بد بود.مردمو زنده شدم

ولی من نزدیکی داشتم .مشکلی نداره؟

نداره ولی نداشته باشی بهتره 

بزار رحمت خوب بشه اذیتش نکن 

من که هفته ۱۰ سقط داشتم کلی خونریزی و لخته..

چیزای گرم بخور مثل موز خرما دارچین و ...

انشالله که بعد بارداریم دوباره اینجوری نشه.سر سقطم مرگو جلو چشام دیدم خییییلی بد بود.مردمو زنده شدم

انشالله انرژی منفی نده گلم انشالله که بارداری سالمی داشته باشی