2726

خانوما میشه از علایمتون بگین،ی دکتر به من گفته احتمال زیاد بارداریت خارج رحمیه یا نرمال نیس،درد ندارم هیچ علامتی ندارم،بیبیم دیر مثبت شد،بتام ۹ روز بعد پری ۱۲۸ بود که ۴۸ ساعت بعد دوباره تکرار کردم همون آزمابشگاه ۳۸۸ شد شنبه دوباره میرم ،سونو هم کردم چیزی ندیده،ی دکتر دیگه هم رفتم که اصلا من نترسوند گفت چرا فک میکنی خارج رحمیه،اونا لک دارن،من طبیعی باردار شدم ،دارو نخوردم،عملی هم نداشتم سقط هم نداشتم...میشه از علایمتون بگین ،داشتین نداشتین؟؟ای چند روز از دلهره دو سه کیلو کم کردم..

من زیاد درد نداشتن همشم بتام میرفت بالا ولی سونو هیچی نمیدید تااینکه ب1500 خورده رسید تو لوله چپ پیداش شد ولی رفتم بیمارستان امپول سقط بهم زد بستری شدم ولی متاسفامه لوله ام ترکید رفتم اتاق عمل

تو را  من چشم در راه دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لک بینی؛ درد شدید در قسمت شانه ها ؛ یه طرف شکمم درد داشت 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

گلم نترس منم بتام خیلی کم بود بی بی چکمم روز ششم بعد از عقب افتادن موعدم منفی بود تازه روز دهم یه هاله کمرنگ انداخت  الانم جنینم یک هفته از سن پریودیم عقب تره چون لقاحم دیر تشکیل شده 

تا اونجایی ام که من می دونم خارج رحمی هم خونریزی هم درد شدید دارن که خداروشکر شما همچین مشکلی نداشتی 

لک بینی؛ درد شدید در قسمت شانه ها ؛ یه طرف شکمم درد داشت 

میشه بگی دردش چطور بود ؟کم بود زیاد بود و اینکه از اول درد داشتین؟؟یا یهو شروع شد؟چطوری درمان کردین؟طبیعی باردار شدین؟ببخشید زیاد میپرسم استرس زیاد دارم

گلم نترس منم بتام خیلی کم بود بی بی چکمم روز ششم بعد از عقب افتادن موعدم منفی بود تازه روز دهم یه ها ...

مال منم دقیقا روز پنجم بیبیم منفی بود،روز ۹ هاله انداخت،خدا کنه خیلی از خارج رحمی میترسم،دعا کن برام..شما هم سونو واژینال رفتین؟؟چندبار؟کی خیالتون راحت شد که تو رحمه؟

میشه بگی دردش چطور بود ؟کم بود زیاد بود و اینکه از اول درد داشتین؟؟یا یهو شروع شد؟چطوری درمان کردین؟ ...

دردش کم بود خیلی عادی بود قابل تحمل من دیر متوجه شدند هرچی سونو میرفتم داخل دحم چیزی نمیدید 

تو را  من چشم در راه دارم
میشه بگی دردش چطور بود ؟کم بود زیاد بود و اینکه از اول درد داشتین؟؟یا یهو شروع شد؟چطوری درمان کردین؟ ...

استرس نداشته باش عزیزم طبیعی باردار شده بودم ، دردم تو قسمت شونه هام مزمن و کلافه کننده بود ولی پهلوم نه میرفت میومد ؛ مال منو دیر تشخیص دادن تو لولم ترکید کارم به اتاق عمل کشید اولش لکم کم بود کم کم زیاد شد با بتای ۲۰۰۰ سونو واژینال کیسه رو میتونن ببینن ؛ موقع که ترکید درد شدید تو پهلوم همراه با سرگیجه وحشتناک دوقدمم نمیتونستم برم ، دعا میکنم برای شما چیزی نباشه خدا یه فندق شیرین نصیبت کنه 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2706