2733
2734
عنوان

شروعی جدید برای ملکه ها 👸👸👸👸

| مشاهده متن کامل بحث + 159491 بازدید | 2670 پست

سلام دوستای خوبم، امروز صبح چون شوهر خونه بود باهمدیگه بیشترخوابیدیم و صبحانه رودیرخوردیم،بعدم طبق پیشنها. گلبوته جون اماده شدیم رفتیم بیرون ،ما توی کوچمون یه پارک جنگلیه خیلی بزرگ هست رفتیم اونجا خیلی خوب بودو یه عالمه عکس گرفتیم ،ناهارم ازقبل داشتم ،عصرهم دوباره رفتیم بیرون و پیاده روی کردیم و غروب تا چن ساعت مشغول مرتب کردن اشپزخونه بودم چون کارای عقب افتاده زیادداشتم ،.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سی روزه مادرم فوت کرده باهاش رابطه ندارم چون یه وقتهایی می خواستم برم پیش مامانم اجازه نمیداد گیر ال ...

تسلیت میگم عزیزم ،خدارحمتشون کنه

هر چه دلت خواست نه آن میشود/آنچه خدا خواست همان میشود
2728

سلام ملکه های عزیز. من دیشب رفتم حرم برا همتون دعا کردم. 

صبح دیر بلندشدم صبحونه رو کنار خونواده خوردیم. بعد یه کم کارای خونه رو انجام دادم.سر یه ساعت خاصی همیشه قرآنمو میخونم دوبار در روز.سعی کردم طبق برنامه پیش برم. عصرم مهمون داشتیم.شبم شام و کارای آشپزخونه. بعدش یه کم کتاب خوندم. 

خدایا همه از تو می خواهند"بدهی" من از تو می خواهم "بگیری" خستگی، دلتنگی و غصه ها را از لحظه لحظه ی روزگار همه ی آنهایی که دوستشان دارم. آمین❤❤

سلام به همه ی ملکه های زیباااا👸👸👸

امروز صبح زود بیدارشدم (کم کم دارم عادت میکنم😉)

صبحونه رو آماده کردم باآقامون خوردیم 😋بابدرقه رفتن سرکار💋گفت تا شب کارم طول میکشه☺

منم به کارای بچه ها رسیدم 😉کلی باهاشون بازی کردم وخندیدیم 😄😄یه کمم قردادم 💃آهنگ شادم گوش کردم 🎶🎶🎶🎵🎵🎵🎶🎶🎶

به خودم کلی استراحت دادم 😌نهارم ساده خوردم 😊

کارای روزانه ی آشپزخونه رو انجام دادم گاز وسینگم تمیز👌

یه مقدارلباس بودشستم چون فردا میخوام برم خونه ی مامانم 😉😄(به فرض اینکه جمعه س الان 😅)

راستی شستن صورت مسواک ماسک مرتب کردن مو وآرایش ملایم شده عادت روزانه 😉😍

یه مقدارکتابم دارم باید پیداشون کنم منم مطالعه رو شروع کنم📚

اااوای یادم رفت قرآن بخونم ازبس حواسم پیش بچه هاس 😟فرداجبران میکنم😉📖

راستی ابروهامم رنگ کردم 😍ولی عشقم ازبس خسته بود متوجه نشد😐واقعا درکش میکنم خودم یه مدت بیرون کار میکردم😥

💗💗💗

تودنیاهیچ چیز بالاتر سلامتی نیست پس قدرشوبدونید😉

هیچوقت نگرانی وغصه الکی رو به خودتون راه ندین چون باعث میشه امروزتون رو واسع فردا هدر بدین 😉

دوستتون دارررم ملکه هااا😍😘

سلام به همه ی دوستای خوبممم♥️♥️

من چند روزی با همسر خونه بودیم و سرکار نرفتیم  چون همسرم رست بود

توی این چند روز علاوه بر رسیدگی به همسرم حسابی به خونم رسیدم 

مثلا بخچال و فریزرو پاکسازی کردم تمیز کردم و شستم 

طبق قرار اینجا هرشب همه جای خونه رو چک میکنم کاری نداشته باشم 

وقتی خونه مرتبه از لحاظ فنگ شویی انرژی وارد خونه میشه و این باعث آرامش میشه 

درکنار وظایفم 

حسابی به خودم اهمیت دادم مثلا موزیک. زبان. آرایش و لباسهای اوکی به راه بود

و نمیدونید آرامش توی رفتارم و نظمی که به خونه و زندگیم دادم چقدر باعث شده همسرم دیگه دنبال بهانه نباشه برای غر زدن یا گیر دادن😌😌😌

علاوه بر همه ی اینها با اینکه همسرم خیلی با گوشی بازی میکنه من پیشش مینشستم و  از گوشی استفاده نمیکردم به اون هم گیر نمیدادم برای گوشی

دوستای گلم باورتون نمیشه اگر بگم لطفی که گلبوته جون کرد با تاپیکاش رو حتی نزدیکترین کس انسان هم کمتر نمیتونه در حق ما بکنه😍😍 برای من واقعا با ارزش بود و تاثیر گذار

نمیشه گفت تو هیچ خونه ای بحث نباشه

نمیشه گفت زوجای خوشبخت اصلا دعوا نمیکنن

اینجا من یاد گرفتم به اعصابم مسلط باشم

یاد گرفتم راه آشتی رو برای همسرم باز بزارم

یاد گرفتم در مقابل انرژی های منفی که خانوادش و اطرافیان میدن بی تفاوت باشم

ان شالله همگی موفق باشیم و دوستانه تاپیکا رو در جریان نگه داریم

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ 

سی روزه مادرم فوت کرده باهاش رابطه ندارم چون یه وقتهایی می خواستم برم پیش مامانم اجازه نمیداد گیر ال ...

خدا رحمتشون کنه عزیزم

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید
2738
سلام ملکه های عزیز. من دیشب رفتم حرم برا همتون دعا کردم.  صبح دیر بلندشدم صبحونه رو کنار خونوا ...

سلام عزیزم خیلی ممنون که برامون دعا کردی دعا کن حالا نمیدونم مشهدی یا قم ولی چند وقته ما خیلی نذر و نیاز می کنیم برنامه ریزی می کنیم بریم یه سفر زیارتی ولی قسمت نمیشه بهشون بگو مارو بطلبن ما زورکی نمی تونیم بیایم دیشب هم خواب دیدم همگی داریم میریم مشهد خواب خیلی قشنگی بود بازم ازت ممنونم که انقدر خوبی

سلام به همگی

اگه میخوایید با انجام همین کارهای کوچک تو مسیر درستی قرار بگیرید

من بهتون خوندن کتاب اثر مرکب رو پیشنهاد میدم،کتاب خوبیه و بهتون  تو زندگی و برای رسیدن به اهدافتون نظم خاصی میده

اینو بدونید اعتماد به نفس برای یه خانم غوغا میکنه

موفق باشید

خدایا فقط صبر  

خدا بیامرزه مادرتونو ولی به این فکر کن مادرتون راضین اون دعا باور کن نفرین می کنن اینجوری بعدش هم اینکه اگه قرار باشه با هر کس مثل خودش رفتار کرد که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه حالا شما اگه نمی خواین رابطه داشته باشید یا حال روحیتون خوب نیس سعی کنید با ملایمت بهش توضیح بدید 

2706