2726

این آپارتمان نشینی هم مثل بسیاری از کارهای ما بنظرم اول باید فرهنگش میامد بعد خودش. من تابحال تو هیچ آپارتمانی زندگی نکردم که حداقل یه عامل ناهماهنگ با بقیه وجود نداشته باشه. خلاصه یکی بین 40 تا واحد هم که باشه پیدا میشه که آپارتمان رو به گند بکشه. البته اگرچه یه نفرم کافیه ولی بعضی جاها از اینم بیشتره.

خلاصه اگر مستاجر باشی هر بدی داشته باشه این خوبی رو داره که وقتی یه سال می شینی می بینی نمیشه تحمل کرد ودیعه تو میگیری و پامیشی میری و خودتو خلاص میکنی ولی وقتی مالکی دیگه به این راحتیا خلاصی نداری.

واسه اینکه پست اولم طولانی نشه نظرات شما رو هم ببینم تا بگم الان گرفتار چه معضلی هستم.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.

ما اپارتمان طلقه اول مبنشینیم سه طبقه بودیم تک واحد.همیایه سوم ما خدا لعنتش کنه به حق علی.جوری بی فرهنگ و کثافط و بی ادب و شلخته و گند بود ...ما خونمونو فروختیم.تازه ییال از عروسیم نگذشته بود....خدا لعنتش کنه

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب باید جمع کنی بذاری تو کمدجاکفشی دیگه

نه اخه یه ساعت بعدش دوباره میخوای بری بیرون نمیشه که دم به دقیقه خم بشی کفشاتو برداری...  خودشون هم برنمیداشتن فقط به ما تذکر میدادن...  حالا ما هم دو جفت کفش بیشتر دم درمون نبود.  اکثرا فقط کفشای من که از دانشگاه میومدم 

ما نسلی هستیم که حرفهایمان را بجای انکه بگوییم تایپ کردیم...  

همسایه پایینی ما من دیروز داشتم بالکن و میشستم حواسمم بود اب پایین نریزه.باور کن در حد ته استکان اب ریخت لبه سنگ بالکن شون.شوهرش اومده داد و هوار که گوه زدی تو لباسا اب و ببند😐واقعا بعضیا بی شعورن

آنچنان جای گرفتی تو به چشم و دل من...که به خوبان دو عالم نظری نیست مرااا
هیچ وقت تصورش نمیکنم بتونم آپارتمان بشینم

خدا کنه هیچوقت هم نشینی اصلا افتضاحه افتضااااحححح...  ما هم دو سال نشستیم طاقت نیاوردیم ویلایی گرفتیم در بست راحت شدیم 😌😌

ما نسلی هستیم که حرفهایمان را بجای انکه بگوییم تایپ کردیم...  
مشکلت چیه؟

وقتی این خونه رو خریدم باید بگم تا روی سینه سرم کلاه رفت. یه محله شلوغ یه خونه با کلی مشکلات ساختمانی و همسایه ای که چون مالک بود که خونه شو ریخته بود و دوباره ساخته بود هنوز باور نکرده بود که دیگه فقط مالک واحد خودشه.

تیر ماه وارد خونه شدم که بعد از یکسال از ساختش حتی رنگم نداشت. لوله کشی از بدترین نوع ممکن. سیم کشی برق پر از مشکل. در ابتدا ورود مجبور شدم فیوز عوض کنم. حمام امکان گذاشتن هواکش نداشت. جایی که برای هواکش تعبیه شده بود کوچک بود و برای اینکار باید سقف کنده میشد و و و 

آب فشار لازم رو نداشت و تا مدتها من میرفتم خونه یکی از آشناها حمام میکردم. اینقدر رفتم و اومدم تا یه پمپ نیم بند که روی ساختمان بود رو یه جورایی راه انداختن. ولی چه راه انداختنی تا همین الان که دارم واستون می نویسم یهو یه روز خاموش میشه. باید یکی بره روشنش کنه. اندازه یه پمپ نو خرجش کردن ولی حاضر نیستن عوضش کنن.

خلاصه مشکلات اینطوری بازم قابل تحمله اما دعواها رو کجای دلم بذارم. طبقه اول مادر و طبقه چهارم پسر و عروس و بچه هاشون هستن. اما طبقه دوم همیشه مشکل ساز میشه. موقعی که اومدم که یکی رفت. یکی رو آوردن یه زن و بچه با یه بچه بود. هر روز خدا طبقه چهارمی میامد در موردش بدو بیراه گفتن که بچه ش صدا میده اذیت میکنه و از این حرفا بدون توجه به اینکه صدای بچه هاش و داد و بیداد خودش و دعواهاشون رو کله منه و هیچی نمیگم. و اصلا مگه میشه باهاش حرف بزنی همیشه در حال حمله است.

این مستاجر عاصی شد و رفت. دومی اومد و اونم اینقدر ازش ایراد گرفتن که رفت. نهایتا مالک خونه رو به یکی فروخت و مالک جدید اومده نشسته. از روزی که اومده هر روز خدا دعواست و تازه طبقه چهارمی توقع داره پاشم برم منم دعوا.

خلاصه روز و شب نداریم.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
وقتی این خونه رو خریدم باید بگم تا روی سینه سرم کلاه رفت. یه محله شلوغ یه خونه با کلی مشکلات ساختمان ...

آرامش از همه چیز مهمتره

اون مشکلات یه جورایی قابل حله

ولی با سرو صدا و شلوغی واقعا سخته ادامه داد

به هر حال دوستانه باهاشون صحبت کنید و ازشون بخواید که رعایت کنن

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2706