2737
2734
عنوان

اجاره كردن خونه يا چي...

136 بازدید | 14 پست

سلام خوبيد عصرتون بخير ، 

من خونه خودم ٦٣ متري ١خوابه خيلي جاي خوبي خيلي شيكه و كلي دوستش دارم ، واحد بغلي ما ٩٥ متري هستش داره ميده اجاره ، ولي خوب به خوشگلي خونه خودم نيست چون كلا بازسازي كردم و اينا ، ولي خوب خيلي جام تنگه الانم كه باردارم دودلم خونه بغلي و اجاره كنم يا نه ، خوبيش اينه كه واحد بغل سختي اسباب كشي ندارم ، دو خوابه داره و كلي جا ، قشنگ سر دوراهيم ، ميشه نظر بديد شما بوديد چه ميكرديد ، 

١٢/٧ صداي قلب ني ني 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بودم جای خودم میموندم، به جای اینکه پول اجاره بدم همونارو جمع میکردمو وام میگرفتم میرفتم جای بهتر

شوهرم ميگه من پول دارم خونه و بزرگ كنم مشكل اينجاست كه از اين ساختمون نميخواد بريم جايي ديگه هم محلشو دوست داره هم دوستاش تو اين ساختمونن

١٢/٧ صداي قلب ني ني 
بزرگتر باشه بهتره مخصوصا با بچه . همون یه خواب اضافه خودش کلی کمکه

ميگه ٨٠ پيش ٢٦٠٠ اجاره ماهيانه 

رفتم بنگاه خونه خودمون و فايل كرد گفت ٥٠ پيش ٢٥٠٠ كرايه ميگيرن ، 

١٢/٧ صداي قلب ني ني 
2738
اتاق داره مهمترين قضيه اينه 😐

من اوایل ازدواجم تو خونه 100 متری زندگی کردم. 2 خواب داشت ولی واقعا کوچیک بود. وقتی اسمش میاد به نظر نمیاد انقدر کوچیک باشه ولی وقتی میری توش میبینی جای هیچی نیست. اما بازم از 60 متر یکم بهتره اما نه اونقدر که ارزش جابه جایی و دردسراش رو داشته باشه. بعدم خونه خودت رو اکر بخوای بدی رهن یا اجاره مطمئن باش دیگه به تمیزی الان نخواهد بود

من اوایل ازدواجم تو خونه 100 متری زندگی کردم. 2 خواب داشت ولی واقعا کوچیک بود. وقتی اسمش میاد به نظر ...

اره ديگه بايد يه جورايي قيدشو بزنم ، واسه همين دودلم

١٢/٧ صداي قلب ني ني 

من باشم میرم دو خوابه

آخه با پول خون خودتونم تقریباً اجاره در میاد

شما هم که کلا دوست دارین فقط تو این ساختمون باشید

خوب نمیشه که به خاطر این ساختمون همیشه تو جای تنگ باشید

برید جای بزرگار یکم نفس بکشید

فوقش راضی نبودید سال دیگه تمدید نکنید

اره ديگه بايد يه جورايي قيدشو بزنم ، واسه همين دودلم

اون موقعها من وقتی دیدم جام خیلی تنگه نشستم یکم حساب کتاب کردم دیدم اگر فلان پس انداز و فلا طلا و فلان ماشین رو بدم میتونم انقدر پول جمع کنم و با پول خونه خودم میشه فلان قدر میتونم وام هم بگیرم و برم یه خونه بزرگتر بخرم. همینجوری همینجوری چشم باز کردم دیدم دنبال خرید یه خونه بزرگتر هستیم و خیلی زود هم خریدیم. حالا تو هم بدون اینکه به شوهرت بگی یه حساب کتاب سرانگشتی بکن ببین اگر میشه بفکر خرید یه خونه دیگه باشین تا اینکه بخوای برین اجاره نشینی. ایشالا خیلی زود بتونید خونتون رو عوض کنین

من باشم میرم دو خوابه آخه با پول خون خودتونم تقریباً اجاره در میاد شما هم که کلا دوست دارین فقط تو ...

اره خودمم خيلي فكر كردم فردا قرارداد ميبنديم

١٢/٧ صداي قلب ني ني 
اون موقعها من وقتی دیدم جام خیلی تنگه نشستم یکم حساب کتاب کردم دیدم اگر فلان پس انداز و فلا طلا و فل ...

پول داريم ولي كسي تو ساختمونمون نميفروشه ما هم اونجارو دوست داريم

١٢/٧ صداي قلب ني ني 
2706