2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عدسی رو با سیب زمینی بپز روشم آبلیمو بریز. واااااااای. گشنم شد

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2720

عدسو بخیسون یه شب یا کمتر بعد بزار بپزه سعی کن عدس محلی بخری اون عدس پهنا برا برنجن 

بعد که گداشتی برا پخت سیر هم بریز توش عالی میشه بعد که پخت پیاز داغ درست کن بعد یه قاشق ارد باهاش سرخ کن با ادویه  جاتو نمک اینا عالللی میشه بریز توش تا خوب جاافتاده شه ارد باعث لعاب زیاد میشه و خیلی خوشمزش میکنه بعد تیلیت کن بخور 

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

پیاز داغ فراوون درست کن معرکه س

عدس که زود میپزه

برای لعابش میتونی سیب زمینی از قبل پختی رو له کنی و بهش اضافه کن ادویه شم فلفل سیاه و اویشن و دارچینه

اگه خواستی لعابش بیشتر باشه چند قاشق ارد رو با نصف لیوان ابسرد مخلوط کن و به عدسها اضافه کن و تندتند هم بزن تا مطمئن شی که ارد گلوله نمیشه بعد از چند مینم برش دار

رب گوجه خیلی کم رو با زردچوبه و روغن سرخ کن و ده دقیقه اخر اضافه کن(ربت باندازه لوبیا گرم نباید باشه که قرمز شه فقط در حدی که رنگش از کدری در بیاد)

فوق العادس

چطوری دقیقتر برام توضیح میدی؟؟؟

من از یه سایت یاد گرفتم دوبار درست کردم😊 بذار ببینم میتونم لینک بذارم؟!

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2714

https://setare.com/fa/news/5804/طرز-تهیه-عدسی-خوشمزه-با-سیب-زمینی-خواص-عدس

عدس رو با آب بریز بپزه،وقتی نیم پز شد پیاز داغ درست کن و بهش اضافه کن

نیم ساعت بعد،یه قاشق آرد تفت بده،یه قاشق رب هم اضافه کن به آرد و دوباره کمی تفت بده به عدسی اضافه کن،نمک رو هم اضافه کن،یک ربع بعد وقتی دیدی عدسی لعاب انداخته شعله رو خاموش کن

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈

من پیاز داغ فراوون درست میکنم و یه مقدار رب سرخ میکنم و آب و عدس.سیب زمینی نگینی با یه دونه هویج رنده شده.وقت سروشم برحسب ذائقه آبلیمو تازه اضافه میکنم.خوشمزه میشه خیلی

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍