2733
2739
عنوان

هفته نهم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 28 پست
من دکتر قرص ب۶ نوشت برام.عالیه.خدا خیرش بده...براتهوع 

برم دکتر پس...

من دکتر بودم گفت تهوع نداری گفتم نه حالم خوبه یه وقتایی میاد و میره ولی چشمت روز بد نبینه از فرداش شروع شد

برم دکتر پس... من دکتر بودم گفت تهوع نداری گفتم نه حالم خوبه یه وقتایی میاد و میره ولی چشمت روز بد ...

سعي كن طاقت بياري 

ضروري شد يا جاي خاصي مراسم خاصي مي خواستي بري قرص بخور تا مي تواني تحمل كن عزيزم تنها يه ماهه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی گلم میمیرم تا یه چیز میخوام بخورم

دور از جون 

میفهمم 

ماه سوم یا چهارم خوب میشی عزیزم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
منم از وقتی باردار شدم وزن کم کردم... پس خوب میشه  مرسی عزیز

اره عزيزم خوب ميشه بعد از سه ماه دو هفته نمي گذره وزنت برمي گرده

من تا ٥ماه كسي باورش نميشد باردارم تا رفتم ماه شش شكمم چنان لوم داد كه نگو

برم دکتر پس... من دکتر بودم گفت تهوع نداری گفتم نه حالم خوبه یه وقتایی میاد و میره ولی چشمت روز بد ...

من نوشت.یعنی معدم نابود شده بود...ولی الان بهترم.متخصص نوشت برام.

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞
2738
خانمای باردار ممنون میشم جواب بدین شما اوایل بارداریتون پادردم داشتین ؟؟؟

منظورت از پادرد چیه دقیقا

من گاهی تو رون پام احساس گرفتگی میکنم که دردناکه

ولی اگه استخونات درد میکنه باید آزمایش ویتامین دی بدی تا خیالت راحت شه

منظورت از پادرد چیه دقیقا من گاهی تو رون پام احساس گرفتگی میکنم که دردناکه ولی اگه استخونات درد می ...

پاهام همش گرفتس هم رون پام هم استخونام ۶ روز ازموعدم گذشته انشاله دوروز دیگ تست میزنم برام دعا کن ابجی

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 
سلام امروز تست دادم منفی شد 😭😭😭

اصلا ناراحت نباش

من خودمم کلی انتظار کشیدم ماه های اول که انقدر مشتاق بودم که نگو ولی یه مدت بیخیال بیخیال شدم و دقیقا وقتی شد که فکرشو نمیکردم 

این حرفا رو هر چی اطرافیانم میگفتن باورم نمیشد تا خودم تجربش کردم

به موقعش انشالله میاد 

زود زود زود

اصلا ناراحت نباش من خودمم کلی انتظار کشیدم ماه های اول که انقدر مشتاق بودم که نگو ولی یه مدت بیخیال ...

اخه براپسراولم تا چهل روز نه تست نشون داد ن ازمایش رفتم سونو گفت بچت یکماه و نیمست واس همون یکم امیدوارم هورمون توبدنم دیر میره بالا

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید