2733
2734
عنوان

هفته نهم بارداری

320 بازدید | 28 پست

من تازه هفته هشتم تموم شده از وقتی هفته هشتم شروع شد بیحالم و خوابم میاد حالت تهوع که امونمو بریده

انقدر بیحالم که بیشتر زمانی که بیدارم دراز کشیدم انرژی کاری ندارم

چجوری با این مقابله کنم؟😥

الهیییی درکت میکنم منم شدم جنازه رو به موتم شب و روزم یکیه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینجوری بودم ولی ماه سوم ک رفتم خوبه خوب شدم

من ۱۲ هفتم ۳ ماهم داره تموم میشه خیلی بدمممم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2728

منم همینطور بودم هفته ۸ انقدر بالا اوردم سه روز بستری شدم بیمارستان

راهی نداره فقط باید بگذرونی 

فقط تغذیه خوبتو داشته باش میدونم بالا میاری ولی از خوراکی. دست نکش

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
الهیییی درکت میکنم منم شدم جنازه رو به موتم شب و روزم یکیه

به هیچ کارم نمیرسم

همش دعا میکنم این حالم بگذره و اینجوری نمونم

خیر سرم میخواستم ورزش کنم تو بارداری ولی اصلا نمیتونم

2738

عزيزم طبيعيه 

منم اين دوران رو گذروندم 

سه ماه كامل كه شدي تموم ميشه خيالت راحت طوري كه باورت نميشه

كاريش نميشه كرد البته قرص ضد تهوع هست كه در مواقع خيلي ضروري بهتره بخوري. و غذاي مايعات و حبوبات رو خيلي كم كن

من سه ماه اول خیلی حالم بد بود خیلی نابود بودم خداروشکر الان خوبه خوبم.شاید ماه های بالاتر بهتر شی

خدا از دهنت بشنوه

مرسی گلم میمیرم تا یه چیز میخوام بخورم

من حتي دو كيلو كم كردم

شبا خوب مي خوردم صبح ها تا عصر از همه چي بدم مي اومد هرچي هم مي خوردم بالا مي اوردم 

ولي تنها يك ماه بود تا سه ماه تموم شد و دكتر شروع قرص هاي مولتي ويتامين رو هم داد يهو به طور معجزه اسايي همه چي تموم شد . سه ماهه دوم انگار نه انگار بارداري

بعد از سه ماهه سوم سنگين ميشه شكمت الان من توي اين مرحله ام نشستن و پا شدن برام سخته فقط همين

صبوري كن قول ميدم زود زود خوب بشي

2706